Podobne zdarzenia miało miejsce w ub. tygodniu przy ul. Granicznej. We wtorek, 23 czerwca służby zostały zaalarmowane przy ul. Staszica w Starachowicach. Od kilku dni nie było kontaktu z bliską osobą.
Przed godz. 14.00 we wtorek, 23 czerwca starachowicka policja, straż pożarna i pogotowie zostały wezwane na interwencję do bloku przy ul. Staszica. Jak poinformował asp. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, bliscy zgłaszali, że nie mają kontaktu od kilku dni z zamieszkującą tam osobą.
- Po otwarciu mieszkania przez strażaków, 56-letnia kobieta nie dawała oznak życia. Lekarz pogotowia potwierdził zgon - dodał rzecznik mundurowych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze