Uroczyste Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego 2025/26 w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 przy ul. Szkolnej w Starachowicach zgromadziło przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej. Wszyscy dziękowali pedagogom i uczniom za całoroczny trud pracy.
- Dzieci nie są ludźmi jutra, ale dziećmi dzisiaj - powtarzając za Kroczakiem, Dorota Lenart, dyrektor ZSZ nr 3 w Starachowicach witała uczestników wojewódzkiego zakończenia roku. - To ich dzień podsumowanie ich pracy w minionym roku szkolnym.
W gronie zaproszonych gości znaleźli się Paulina Piechna-Więckiewicz z Ministerstwa Edukacji, poseł Lucjan Pietrzczyk, wicewojewoda Michał Skotnicki, kuratorzy Grażyna Dekiel Piotr Łojek , starosta Piotr Babicki, prezydent Marek Materek, przedstawiciele jednostek samorządowych oraz przedsiębiorcy współpracujący ze szkołą. Tego dnia wszystkie oczy były zwrócone na uczniów...
- Zazdroszczę zasłużonej przerwy i letniego wypoczynku - mówiła Paulina Piechna-Więckiewicz dziękując nauczycielom i uczniom za miniony rok pracy w imieniu minister Barbary Nowackiej. Za całoroczny trud wyraz uznania przekazali pozostali uczestnicy wydarzenia.
Przy tej okazji wręczone zostały uczniom świadectwa z czerwonym paskiem w roku szkolnym 2025/2026. Otrzymali je: Nikola Kubiak, Angelika Horobchuk, Natalia Łuszczek Karolina Działak, Nikola Jeziorska, Bartosz Mazur, Tomasz Michta, Paulina Wypchło, Tomasz Zamojski, Nikola Dudek, Klaudia Nowak, Julia Sylwanowska, Bartosz Kwiatkowski, Jan Maleta, Kamil Obara, Bartosz Pazdyk, Maciej Zięba, Michał Zięba, Maksym Patlatiuk, Gabriela Zięba, Maksymilian Dziułka, Oliwia Wiśniewska, Natalia Kot, Piotr Lenart, Adam Żelazowski.
Za sportowe osiągnięcia doceniono uczniów takich jak: Oliwia Wiśniewska, Anna Jędrzejewska, Klaudia Maciąg, Michał Urbański, Adrian Gryz, Hubert Adamski, Jan Wójcicki i Wojciech Wędziński.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze