Reklama

Dostawczak zderzył się z pociągiem

Do groźnego zdarzenia doszło po południu w gm. Wąchock.

- Kilka minut przed godziną 14.30 na przejeździe kolejowym bez zapór w gm. Wąchock doszło do zderzenia pociągu relacji Skarżysko-Kamienna -  Ostrowiec Św. z pojazdem dostawczym - poinformował Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. - Za kierownicą auta siedział 41-latek, który wjechał w pociąg. Na szczęście w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało - mówi Paweł Kusiak dodając, że kierowca był trzeźwy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 17:27
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Wideo Starachowicki.eu




Reklama