Do groźnego zdarzenia doszło po południu w gm. Wąchock.
- Kilka minut przed godziną 14.30 na przejeździe kolejowym bez zapór w gm. Wąchock doszło do zderzenia pociągu relacji Skarżysko-Kamienna - Ostrowiec Św. z pojazdem dostawczym - poinformował Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. - Za kierownicą auta siedział 41-latek, który wjechał w pociąg. Na szczęście w tym zdarzeniu nikomu nic się nie stało - mówi Paweł Kusiak dodając, że kierowca był trzeźwy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze