Radni trzeciej kadencji starachowickiej Rady Seniorów podsumowali minione cztery lata pracy. Trudno odmówić im zaangażowania.
Uroczyste podsumowanie trzeciej kadencji starachowickiej Rady Seniorów odbyło się w czwartek, 25 czerwca w sali Olimpia Urzędu Miejskiego w Starachowicach. Słow uznania i gratulacji nie szczędzili radnym seniorem prezydenci Marek Materek i Marcin Gołębiowski. Wspólnie z Anetą Gołębską podziękowali radny z minione 4 lata pracy.
- Nie nadążamy za dniami, które nam uciekają - mówi Mirosław Głuchowski, przewodniczący RS. - Minęło cztery lata nie wiem kiedy. Z sentymentem wspominam ten czas. Kończy się kadencja Rady Seniorów, w imieniu których dziękuję wszystkim instytucjom i partnerom podejmowanych inicjatyw. Dzięki temu nasz głos był słyszany. Dziękujemy organizacjom senioralnym działającym na terenie miasta. Trzecia kadencja dobiega końca, każdy z was wniósł swój wkład i pozostawił po sobie ślad
Okolicznościowe podziękowania otrzymali: Mirosław Głuchowski, Iwona Dziubińska-Czerko, Dorota Jantos, Bożena Maciąg, Elżbieta Sokół, Bożena Cyran, Elżbieta Matysek, Halina Olszewska, Adma Buchelt, Czesław Biniewicz, Marek Dzwonek, Stefan Paprot, Adam Wyrębkiewicz i Jerzy Gabzdyl.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nudne do bólu są te gale i sztuczne dyplomy...Byle fotka, byle zaistnieć. .
Nudne do bólu są te gale i sztuczne dyplomy...Byle fotka, byle zaistnieć. .