Reklama

Tytani pracy. Rada Seniorów Starachowice podsumowała czteroletnią kadencję

Radni trzeciej kadencji starachowickiej Rady Seniorów podsumowali minione cztery lata pracy. Trudno odmówić im zaangażowania.

Uroczyste podsumowanie trzeciej kadencji starachowickiej Rady Seniorów odbyło się w czwartek, 25 czerwca w sali Olimpia Urzędu Miejskiego w Starachowicach. Słow uznania i gratulacji nie szczędzili radnym seniorem prezydenci Marek Materek i Marcin Gołębiowski. Wspólnie z Anetą Gołębską podziękowali radny z minione 4 lata pracy.    

- Nie nadążamy za dniami, które nam uciekają - mówi Mirosław Głuchowski, przewodniczący RS. - Minęło cztery lata nie wiem kiedy. Z sentymentem wspominam ten czas. Kończy się kadencja Rady Seniorów, w imieniu których dziękuję wszystkim instytucjom i partnerom podejmowanych inicjatyw. Dzięki temu nasz głos był słyszany. Dziękujemy organizacjom senioralnym działającym na terenie miasta. Trzecia kadencja dobiega końca, każdy z was wniósł swój wkład i pozostawił po sobie ślad

Reklama

Okolicznościowe podziękowania otrzymali: Mirosław Głuchowski, Iwona Dziubińska-Czerko, Dorota Jantos, Bożena Maciąg, Elżbieta Sokół, Bożena Cyran, Elżbieta Matysek, Halina Olszewska, Adma Buchelt, Czesław Biniewicz, Marek Dzwonek, Stefan Paprot, Adam Wyrębkiewicz i Jerzy Gabzdyl.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    galomania - niezalogowany 2026-06-25 12:19:43

    Nudne do bólu są te gale i sztuczne dyplomy...Byle fotka, byle zaistnieć. .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Wideo Starachowicki.eu




Reklama