Reklama

Podopieczni Mirosława Kalisty zagrali w Kielcach. Jak się zaprezentowali?

Szkoleniowiec Arki Pawłów wraz z podopiecznymi uczestniczył w piłkarskim turnieju, który odbył się w stolicy regionu świętokrzyskiego. Jego organizatorem były kieleckie Orlęta. Oprócz gospodarzy i Arki Pawłów, do rywalizacji przystąpiły ponadto: Piłkarska Akademia Skarżysko-Kam., Akademia Piłkarska Champions Końskie, 4ECO Astra Piekoszów oraz Nowińska Akademia Futsalu.

- Zmagania odbywały się jednocześnie na czterech, bardzo dobrze przygotowanych boiskach. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja punktowa oraz bramkowa, liczyła się dobra zabawa i możliwość rozegrania spotkań z rówieśnikami z innych miejscowości. Po rozegraniu spotkań nasi zawodnicy mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżali przygotowanych przez kielecki klub. Był to świetnie zorganizowany turniej, któremu towarzyszyła super atmosfera i zdrowa sportowa rywalizacja – zaznaczył szkoleniowiec teamu, któremu w roli opiekuna zespołu towarzyszył na co dzień golkiper drużyny seniorów Paweł Cieślik.

Barwy Arki reprezentowali: Adam Pożoga, Piotr Pożoga, Daniel Styk, Oliwier Zapała, Gabryś Cieślik, William de Jong, Mateusz Jóźwik, a także Bartosz Gajdziński.

Reklama

fot. archiwum klubu

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Wideo Starachowicki.eu




Reklama
Najnowsze wiadomości