Na zbiorniku Piachy w Starachowicach odbyły się drużynowe zawody spławikowo-feederowe zorganizowane przez Koło PZW Starachowice. Mimo chłodnego poranka na starcie stawiło się dziewięć dwuosobowych drużyn, gotowych do czterogodzinnej rywalizacji.
Zawodnicy musieli wykazać się dużą cierpliwością i umiejętnościami, ponieważ ryby tego dnia żerowały wyjątkowo słabo. Nie przeszkodziło to jednak w sportowej walce i zaciętej rywalizacji o miejsca na podium.
Po zakończeniu zawodów najlepsze wyniki osiągnęły następujące drużyny:
I miejsce - Rafał Klepacz i Marek Mocoń
II miejsce - Stanisław Koszarski i Zbigniew Baran
III miejsce - Klaudiusz Klepacz i Joanna Drzyzga
Zawody przebiegły w sportowej atmosferze, a uczestnicy mieli okazję nie tylko rywalizować o jak najlepszy wynik, ale także wspólnie spędzić czas nad wodą.
- Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach - podsumował Rafał Spika, prezes Koła PZW w Starachowicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze