Reklama

W czwartek w Starachowicach ważna konferencja prasowa. Co będzie jej tematem?

Rozbudowa i przebudowa stadionu miejskiego w Starachowicach będzie tematem głównym konferencji prasowej, jaka odbędzie się w czwartek, 9 lutego – poinformował Leszek Kowalski, rzecznik prasowy starachowickiego magistratu.

Jak podkreślono w komunikacie rozesłanym do lokalnych mediów, konferencja odbędzie się o godzinie 10.00 na Stadionie Miejskim w Starachowicach (wejście od ulicy Radomskiej). Warto przypomnieć, iż w połowie 2022 r. gmina Starachowice pozyskała 20 milionów złotych z Programu Inwestycji Strategicznych na rozbudowę i przebudowę infrastruktury sportowej na terenie miasta, dzięki czemu obiekt zyska nowoczesne oblicze.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Wideo Starachowicki.eu




Reklama
Najnowsze wiadomości