Reklama

Pobiliśmy rekord Polski w jedzeniu jabłek! 783 osoby jadły owoce na placu pod skałkami

Jedzenie jabłek i bicie rekordu było jedną z atrakcji, pierwszego dnia Jarmarku Bożonarodzeniowego w Starachowicach. Na placu na Manhattanie zgromadziły się rzesze starachowiczan lubiących te zdrowe soczyste owoce. Udało się! W ciągu pięciu minut na placu pod skałkami jabłka jadły 783 osoby! Otrzymaliśmy certyfikat! Brawo!
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Wideo Starachowicki.eu




Reklama
Najnowsze wiadomości