Reklama

Młodzieżowa Rada w Mircu już działa

7 grudnia rozpoczęła oficjalnie swoje działania Młodzieżowa Rady Gminy Mirzec.

Podczas pierwszej sesji nowo wybrani radni otrzymali zaświadczenia o wyborze na radnego oraz złożyli ślubowania na radnych. Spośród swego grona wybrali przewodniczącego MRG Mirzec, którym został Dawid Figiel oraz wiceprzewodniczących (Julia Gwóźdź, Oskar Jaroński i Dominik Gralec) oraz sekretarza Młodzieżowej Rady Gminy Mirzec, którym została Paulina Nobis.

W skład powołanej zarządzeniem wójta gminy Mirzec Mirosława Seweryna MRG Mirzec weszli: Zuzanna Barszcz (Krzewa), Paweł Celuch (Mirzec-Podborki), Dawid Figiel (Tychów Nowy), Dominik Gralec (Mirzec-Poddąbrowa), Jakub Grzesik (Tychów Nowy), Julia Gwóźdź (Mirzec-Czerwona), Zuzanna Gwóźdź (Mirzec-Czerwona), Oskar Jaroński (Mirzec), Maria Kozik (Małyszyn Górny), Michał Niewczas (Tychów Nowy), Paulina Nobis (Osiny-Majorat), Lena Rafalska (Tychów Stary), Aleksandra Stępień (Mirzec Majorat), Bartosz Zaborski (Mirzec-Podborki), Anna Zięba (Ostrożanka).

Reklama

Opiekę nad młodym radnymi sprawuje Monika Nosowicz-Kaczorowska.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Wideo Starachowicki.eu




Reklama
Najnowsze wiadomości