Reklama

Biegaczki z Rudnika znów na podium

Zawodniczki Ludowego Klubu Biegacza Rudnik po raz kolejny udowodniły, że należą do czołówki biegaczek regionu. Podczas IV edycji Bilczańskiej Dychy Alicja Latała i Katarzyna Kucharska wywalczyły miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych.

Największy sukces odniosła Alicja Latała, która nie miała sobie równych w kategorii K-30, sięgając po zwycięstwo. Na podium stanęła również Katarzyna Kucharska. Reprezentantka LKB Rudnik zajęła trzecie miejsce w kategorii K-20, potwierdzając wysoką formę i skuteczność na dłuższych dystansach.

Dobre występy swoich podopiecznych z satysfakcją podsumowuje prezes i trener klubu Sylwester Dudek.

- To kolejny bardzo udany start naszych zawodniczek. Alicja i Kasia pokazały charakter, dobrą dyspozycję oraz świetne przygotowanie do sezonu. Cieszy nie tylko miejsce na podium, ale również styl, w jakim zostały wywalczone te wyniki - podkreśla.

Reklama

Sukces w Bilczy jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi startami. Przed zawodnikami Ludowego Klubu Biegacza Rudnik jedno z najważniejszych wydarzeń sezonu – Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica w Brodach.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 09:07
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Wideo Starachowicki.eu




Reklama