Do udziału w VI już Starachowickiej Spartakiadzie Sportowej zaprosiła podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy z regionu dyrekcja i kadra placówki przy ul. Reja w Starachowicach.
W środę, 24 czerwca na ogrodzie ŚDS pojawiły się reprezentacje drużyn z ŚDS Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Wola Jachowa, Krynki i Stąporków, by stanąć "do walki" w duchu fair play. Nie liczyły się tu jednak ostateczny wynik i miejsca na podium a dobra zabawa i integracja na świeżym powietrzu. Oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał prezydent Marek Materek, który dopingował zawodników. A mogli się oni zmierzyć w rzucie piłką do celu, woreczkiem do kosza czy kółkiem na patyk.
- Tu nikt nie jest przegrany - mówiła Małgorzata Kiepas, kierownik ŚDS w Starachowicach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze