Reklama

Lato w Hucie, Muzeum zaprasza na wakacyjne zajęcia...

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zaprasza do udziału w letnich warsztatach odbywających się pod hasłem „Lato w Hucie 2026”.

Zajęcia będą prowadzone od 1 lipca do 26 sierpnia 2026 r., trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w godzinach 10:00 do 13:00. Podczas tegorocznej edycji zaplanowaliśmy cykl zajęć: przyrodniczych, technicznych, plastycznych oraz historycznych. Na uczestników czekają warsztaty dające możliwość rozwijania swoich zdolności manualnych, wzbogacania wiedzy, rozbudzania ciekawości i pasji badawczej z różnych dziedzin nauki. Propagujemy aktywny i zdrowy styl życia. Przygotowaliśmy ciekawe gry i zabawy na świeżym powietrzu, w czasie których będziemy ćwiczyć umiejętności współpracy w grupie rówieśniczej. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 9 do 12 lat. Udział w zajęciach wakacyjnych jest bezpłatny.

Obowiązują zapisy! Do zapisu niezbędna będzie legitymacja szkolna!

Reklama

Zapisy prowadzone są pod nr tel. 783-730-094 lub drogą internetową: [email protected], a także w budynku recepcji Muzeum ul. Piłsudskiego 95.

 Ilość miejsc ograniczona. Maksymalna ilość osób na zajęciach to 20.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 11:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Reklama

Wideo Starachowicki.eu




Reklama