Królowa śniegu dla dzieci

W niedzielę, 17 lutego w Starachowickim Centrum Kultury odbędzie się Dziecięcy Poranek Teatralny. Zap[raszamy wszystkie dzieciaki na godz. 11.00 zawita Kryształowa Królowa Śniegu.

„Kryształowa Królowa Śniegu” to muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Jest to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu?
Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.
 Bilety w cenie 15zł do nabycia w kasie Kina Kultura oraz na www.sck.org.pl

k

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.