Dla szaleńców fotografii

Alterdiastar czyli plener fotograficzny z warsztatami zaplanowany został od 25 do 30 czerwca 2019 r. w Starachowicach i Wąchocku. Udział mogą wziąć wszyscy miłośnicy fotografii, a zwłaszcza szaleńcy na punkcie fotografii miejsko-przemysłowej. Do 31 maja przyjmowane są zgłoszenia drogą elektroniczną.

Starachowickie Centrum Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku, zapraszają na XXXVIII Ogólnopolskie Warsztaty Fotograficzne „Diastar” i X OWF „alterDiastar” im. Andrzeja Zatorskiego „Starachowice – Wąchock 2019”.

alterDiastar odbędzie się w dniach 25 – 30 czerwca w Starachowicach i Wąchocku. Głownym warunkiem uczestnictwa jest wypełniona i podpisana karta zgłoszenia wysłana pocztą elektroniczną do 31 maja. Karty zgłoszenia należy przesłać na adres: j.koscinski@vp.pl. Wszelkich informacji oraz kartę zgłoszenia można otrzymać dzwoniąc pod nr tel. 601 757 552 oraz w Starachowickim Centrum Kultury i w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

m

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.