Od fundamentu aż po dach…

W salonie Lebud Bis w Starachowicach przy ul. Kieleckiej znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do urządzenia swojego domu i mieszkania. To bogactwo możliwości od fundamentu aż po dach…

MATERIAŁY BUDOWLANE, FARBY, TYNKI

Ruszając z budową czy remontem, możemy się tu zaopatrzyć w różnego rodzaju pustaki, cegły, stal, zaprawy, cementy, szpachle, kleje. Gotowe ściany na pewno doskonale dopełni szeroki wybór bram garażowych firmy Wiśniowski, drzwi, okien, parapetów, nakładek na gotowe parapety.

Wyjątkowego klimatu nadadzą ścianom kolory. Lebud Bis to bogaty wybór farb rożnych producentów np. farby PARA, SCALA, Śnieżka, Dulux i inne na każdą kieszeń. Jeśli podłoga – to: parkiety gotowe, lakierowane do ułożenia (można wejść na podłogę po 2 godzinach); panele, płytki, podłogi winylowe (świetnie imitują panele i drewno), posadzki z naturalnego kamienia. Zamiast farb wyszukane tapety w rozmaitych kolorach (gładkie, z tłoczeniami), panele 3D, gipsowe (ściana z ekspozycją), których nie znajdziemy na lokalnym rynku.

STOLARKA

Salon LEBUD BIS to bogaty wybór okien i drzwi.

– Bardzo ważnym aspektem jest przygotowanie zamówienia, na co zwracają uwagę nasi fachowcy – jeżdżą, mierzą i przygotowują zamówienie w oparciu o pomiary za które odpowiadają. Nie każdy klient zna się na pomiarach, dlatego zdarzały się błędy, co eliminuje fachowiec, który wykonuje pomiary pod drzwi, okna czy farbę lub tapetę. Oczywiście pomiary są bezpłatne – zachęca Czesława Prostak, właścicielka firmy Lebud Bis.

W ofercie salonu są okna PCV, aluminiowe i drewniane, okna dachowe, na każdy wymiar, uznanych i sprawdzonych producenów: Stolbud Włoszczowa – Koronea, Plastimet, Domel, Fakro, Velux. Ponadto bogaty wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych uznanych marek: Stolbud Włoszczowa, Polskone, DRE, Porta, Entra, Dewro, Invado, Iterdoor.

Warto tu również wspomnieć o drzwiach firmy MAR-TOM, która jest innowacyjnym producentem kompletnych drzwi metalowych – przeszklonych oraz technicznych wraz z ościeżnicą.

DEKORATORNIA

Przychodząc do centrum budowlanego Lebud Bis po cement czy szpachlę, zaskakuje nas wybór innych materiałów, wśród których z pewnością znajdziemy pomysł na urządzenie i wykończenie wnętrza.

Dekoratornia to cała paleta tkanin różnego gatunku na zasłony, firany, narzuty, poduchy czy rolety. To miejsce gdzie znajdziesz karnisze te tańsze i te markowe, dywany najlepszych producentów, wykładziny z włókna kukurydzianego, dekoracje, jak świece zapachowe, pledy, ręczniki, pościele, ręcznie haftowane z naturalnej bawełny – stanowią dopełnienie wnętrz.

  • To markowe, bardzo dobre gatunkowo rzeczy, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów – zapewnia Cz. Prostak. – Wiem, że mieszkańcy Starachowic i okolic wyjeżdżają do większych miast, szukają pomysłów, inspiracji. Tymczasem mają to wszystko pod ręką, na miejscu, często za zdecydowanie mniejsze pieniądze. Oferujemy naszym klientom pomiar, projekt dekoracji okiennej, szyjemy je oraz wieszamy u klienta w domu, co bardzo niektórym odpowiada. Bo kto lubi wieszać firany czy zasłony? Warto przyjść, zobaczyć, co jest na topie, a wtedy pomysły na własne, wyjątkowe wnętrze przyjdą same, bez angażowania ludzi do dekoracji wnętrz.

– Współpracujemy również z wieloma pracowniami projektowymi – podsumowuje Cz. Prostak. – Posiadamy w tej branży wieloletnie doświadczenie, zawsze służymy fachową radą, na bieżąco uzupełniamy wzorniki o najnowsze trendy w dekoracji wnętrz i najnowsze materiały do dekoracji. Jestem przekonana, że ci, którzy nas odwiedzą z pewnością do nas wrócą, jak wielu naszych stałych klientów.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Zastępy strażaków ze starachowickiej jednostki ratowniczo-gaśniczej, a także rozwinięte węże do gaszenia pożaru – taki widok obserwują 23 lipca, we wtorkowy poranek, osoby przebywające w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Coś złego dzieje się na terenie szpitala? To tylko ćwiczenia...
O tym, jak duże znaczenie mają w dobie elektronicznych mediów portale społecznościowe, mogliśmy przekonać się kilka dni temu. M.in. za pośrednictwem popularnego portalu, poszukiwana była młoda mieszkanka powiatu starachowickiego. 16-latka, po raz ostatni cała i zdrowa miała być widziana...
Fantastyczne święto baniek mydlanych które najbardziej cieszy najmłodszych choć nie tylko, odbyło się w minioną niedzielę, 21 lipca na placu pod Skałkami. Puszczanie baniek udzieliło się wszystkim małym i dużym, pomimo "burzowej" pogody zabawa była udana. Organizator firma Bombini zaoferowała...
Zaledwie 20 minut wystarczyło do tego, by zawodowi ratownicy, a także druhowie z terenu gminy Brody wyjeżdżali do podobnych zgłoszeń dwukrotnie. W niedzielę (21 lipca), w Rudniku, a także miejscowości Krynki paliły się trawy. W obu przypadkach podpalaczy, na...
Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...

Ostatnio dodane

Aleks Staciwa

Marcel Kiełek

Maja Kozieł

Najnowsze komentarze