Nowy kocioł kondensacyjny FGB marki Wolf – energooszczędność na mistrzowskim poziomie

Zmieniające się przepisy dotyczące efektywności energetycznej, a także rosnąca świadomość społeczna i nastawienie na wybór produktów przyjaznych środowisku sprawiły, że na rynku pojawiają się coraz doskonalsze i bardziej ekologiczne urządzenia grzewcze. Doskonałym tego przykładem jest nowy kondensacyjny kocioł gazowy – FGB firmy Wolf. Producent zastosował w nim najnowszą technologię kondensacji, dzięki czemu urządzenie jest tak wydajne i energooszczędne, że spełnia nawet najbardziej surowe regulacje nowej dyrektywy unijnej ErP.

Oszczędność energii, wygodna obsługa i cicha praca to cechy, na które zwraca uwagę każdy, kto poszukuje najlepszego urządzenia grzewczego do swojego domu. Jeżeli dodać do tego kompaktowe rozmiary, najwyższy standard wykonania i doskonały stosunek jakości do ceny to okazuje się, że znalezienie ideału nie jest sprawą prostą. Firma Wolf wyszła naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i stworzyła wyjątkowy kocioł kondensacyjny FGB, który jest w stanie spełnić wszystkie powyższe wymogi. W urządzeniu tym zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne oraz wysokiej klasy materiały, dzięki czemu może ono zagwarantować domownikom odpowiedni komfort termiczny i stały dostęp do ciepłej wody użytkowej przy niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Kocioł FGB jest wyposażony w wymiennik ciepła ze stopu aluminiowo-krzemowego, poprzez który w krótkim czasie możemy uzyskać oczekiwane efekty, takie jak: odczuwalne w ogrzewanych pomieszczeniach ciepło oraz w przypadku przygotowania ciepłej wody – duże wydatki na przepływie wody użytkowej w zakresie od 2 l/min do 16l/min. Nowy wymiennik ciepła umożliwia jeszcze lepsze wykorzystanie efektu kondensacji, co oznacza również mniejsze zużycie energii elektrycznej niezbędnej do pracy urządzenia (klasa efektywności energetycznej A).

Kocioł FGB firmy Wolf wyposażono także w funkcję, która umożliwia utrzymanie stałej temperatury ciepłej wody użytkowej przy zmiennym zapotrzebowaniu na ciepłą wodę. Gwarantuje to stałą temperaturę ciepłej wody np. podczas kąpieli. Warto dodać, że nowy kondensacyjny kocioł gazowy FGB poprzez zastosowanie nowego układu hydraulicznego i nowego systemu regulacji pozwala na niezwykle prostą integrację z system solarnym.

Nowy gazowy kocioł kondensacyjny marki Wolf występuje w czterech wariantach: jako kocioł jednofunkcyjny, przystosowany do współpracy z zasobnikiem ciepłej wody: FGB-28 i FGB-35, a także jako kocioł dwufunkcyjny FGB-K-28 i FGB-K-35, o modulacji już od 4,8 kW przy sprawności urządzenia dochodzącej do 110%.

WOLF SMARTSET APP – STEROWANIE NAJPROSTSZE NA ŚWIECIE

Wszystkie kotły marki WOLF z modułem interfejsu Wolf Link Pro lub Wolf Link Home poprzez aplikację WOLF Smartset mogą być wygodnie obsługiwane za pomocą smartphone, tabletu lub PC. Dzięki tej aplikacji możliwy jest pełen dostęp do odczytu, kontroli oraz diagnostyki systemu grzewczego opartego na urządzeniach marki Wolf w dowolnej chwili. Potrzebne jest tylko podłączanie do Internetu. Za pomocą prostych ikon można dokonywać m.in. korekt temperatur, zmiany programów czasowych oraz modyfikować parametry pracy – opcja dostępna dla serwisu. Ponadto istnieje możliwość zapisu pracy urządzenia w postaci wykresów. Aplikacja ta umożliwia odczyt aktualnego stanu pracy urządzenia oraz zdalne programowanie parametrów, tak by uzyskać optymalny klimat w swoim mieszkaniu.

Kotły WOLF – 5 lat gwarancji – żadnych zmartwień.

Systemy WOLF to doskonale dobrane urządzenia najwyższej jakości, które jako całość tworzą niezawodne układy grzewcze czy wentylacyjne. Dlatego firma WOLF udziela na swoje systemy 5 letniej gwarancji bez konieczności jakichkolwiek dodatkowych opłat (zgodnie w warunkami gwarancji).

Gazowe kotły kondensacyjne WOLF FGB, CGB-2 i gazowe kondensacyjne centrale grzewcze ekonomicznie, cicho i nowocześnie działają, aby domownicy mogli delektować się komfortem cieplnym, perfekcyjnie dopasowanym do ich potrzeb. Warto postawić na sprawdzone urządzenia o wysokiej jakości.

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 36, 05-806 Komorów k. Warszawy
tel. 22 720 69 01, fax 22 720 69 02, email: wolf(at)wolf-polska.pl

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSTAWICIELA

Starachowice, ul. Kielecka 25

tel. 604 402 592, e-mail: [email protected]

facebook.com/hydraulik instalator

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Zastępy strażaków ze starachowickiej jednostki ratowniczo-gaśniczej, a także rozwinięte węże do gaszenia pożaru – taki widok obserwują 23 lipca, we wtorkowy poranek, osoby przebywające w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Coś złego dzieje się na terenie szpitala? To tylko ćwiczenia...
O tym, jak duże znaczenie mają w dobie elektronicznych mediów portale społecznościowe, mogliśmy przekonać się kilka dni temu. M.in. za pośrednictwem popularnego portalu, poszukiwana była młoda mieszkanka powiatu starachowickiego. 16-latka, po raz ostatni cała i zdrowa miała być widziana...
Fantastyczne święto baniek mydlanych które najbardziej cieszy najmłodszych choć nie tylko, odbyło się w minioną niedzielę, 21 lipca na placu pod Skałkami. Puszczanie baniek udzieliło się wszystkim małym i dużym, pomimo "burzowej" pogody zabawa była udana. Organizator firma Bombini zaoferowała...
Zaledwie 20 minut wystarczyło do tego, by zawodowi ratownicy, a także druhowie z terenu gminy Brody wyjeżdżali do podobnych zgłoszeń dwukrotnie. W niedzielę (21 lipca), w Rudniku, a także miejscowości Krynki paliły się trawy. W obu przypadkach podpalaczy, na...
Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze