Karolina Korwin Piotrowska: Ola Kwaśniewska w dniu swojego ślubu przeżyła największą traumę w życiu

Plotka, życie w luksusie i głośne medialnie śluby to tematy nowego sezonu magazynu „HASHSława”. Gościem Karoliny Korwin-Piotrowskiej będzie m.in. Aleksandra Kwaśniewska, która z dużym poczuciem humoru opowiedziała, jak nie mogła wejść do kościoła na swój własny ślub. Dziennikarka jest również zachwycona rozmową z Evą d&HASH39;Angelo. Jedną z żon z Hollywood gospodyni programu uważa za kobietę zabawną, autoironiczną i świadomą tego, kim jest.

Program „HASHSława” wraca na antenę TVN Style wraz z początkiem września. Tak jak w poprzednich sezonach Karolina Korwin-Piotrowska poruszać w nim będzie tematy związane z szeroko pojętą popularnością oraz zjawiskami zachodzącymi w polskim show-biznesie. W każdym odcinku obok prowadzącej pojawi się gość, którym będzie gwiazda lub ekspert znający tajemnice rodzimego przemysłu rozrywkowego. Jako pierwszy widzowie TVN Style obejrzeli epizod pokazujący ranking najbardziej medialnych ślubów polskich gwiazd – w zestawieniu znalazły się ceremonie ślubne Małgorzaty Rozenek, Piotra Rubika i Aleksandry Kwaśniewskiej.

Powiedziałam, że ten odcinek nie ma sensu, jeżeli nie zgodzi się Ola Kwaśniewska, ona się od razu zgodziła i świetnie o tym opowiedziała, dziewczyna która przeżyła największą traumę w dniu swojego ślubu – mówi Karolina Korwin Piotrowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aleksandra Kwaśniewska wyszła za muzyka Jakuba Badacha we wrześniu 2012 roku. Ceremonia odbyła się w warszawskiej Katedrze Wojska Polskiego –kościół miał zostać zamknięty na czas uroczystości, zanim to się stało, w ławach zasiadły już jednak osoby niezaproszone przez młodą parę. Do wnętrza świątyni przedostali się także paparazzi. Ceremonia zawarcia związku małżeńskiego Aleksandry Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha był jednym z pierwszych tak głośnych medialnie ślubów w Polsce.

Ona naprawdę nie mogła wejść do kościoła na swój własny ślub, ponieważ jeden z tabloidów zaprosił na jej ślub bez jej wiedzy. To jest opowieść o tym, jak sobie taka osoba insajdersko radzi z taką sytuacją. Ona z dużym poczuciem humoru, fajnie wypadła – mówi Karolina Korwin Piotrowska.

Gościem odcinka poświęconego kwestii finansów w show-biznesie będzie Eva d&HASH39;Angelo, jedna z bohaterek reality show „Żony Hollywood”. Urodziła się w Koninie, wyjechała jednak z Polski już na początku lat 80. W USA rozwinęła karierę zawodową i wyszła za mąż za tamtejszego biznesmena obecnie zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami i jest właścicielką jedenastu domów.

– Na pytanie: jak często sprawdza stan konta, odpowiedziała: po co mam sprawdzać konta, skoro wiem, że pieniądze tam są. Będzie o tym – mówi Karolina Korwin Piotrowska.

Dziennikarka nie ukrywa, że przed nagraniem tego odcinka nie wiedziała, jak ma prowadzić rozmowę z milionerką. Przyznaje jednak, że Eva d&HASH39;Angelo okazała się fantastyczną, otwartą i dowcipną kobietą, która oczarowała całą ekipę programu „HASHSława”.

– Fajna ta Eva. Kupiła wszystkich od razu, świetna babka, bardzo zabawna, bardzo autoironiczna, z taką świadomością tego, kim jest, bardzo mi się to podobało – mówi Karolina Korwin Piotrowska.

Gospodyni programu „HASHSława” twierdzi, że zależało jej na różnorodności tematycznej w nowym sezonie. Dlatego też jeden z odcinków poświęcony będzie celebrytom ze sceny politycznej, a gościem Karoliny Korwin Piotrowskiej będzie Mirosław Oczkoś, specjalista do spraw wizerunku politycznego. Przeanalizuje on image wybranych mężów stanu, przy czym jak zaznacza dziennikarka jego werdykt będzie dla polskich polityków wyjątkowo niekorzystny.

– W Polsce już mamy polityków-celebrytów, którzy udzielają wywiadów o swoim życiu prywatnym i stają się bohaterami masowej wyobraźni. Mirosław Oczkoś bardzo zgrabnie się przejeżdża przez wizerunek polskich polityków, dokładnie o konkretne afery go pytam, o konkretne wpadki polityków i to jest bezwzględne, co on mówi – mówi Karolina Korwin Piotrowska.

Sława bywa rzeczą uzależniającą, dlatego wielu celebrytów robi wszystko, by nie utracić zainteresowania ze strony społeczeństwa. Niektórzy posuwają się nawet do kreowania fałszywych informacji na swój temat tylko po to, by wciąż było o nich głośno. Karolina Korwin Piotrowska śledziła to zjawisko jeszcze jako gospodyni magazynu „Magiel towarzyski”. W odcinku „HASHSławy” poświęconemu kwestii plotki jako narzędzia budowania wizerunku gościem będzie Piotr Grabarczyk, dziennikarz show-biznesowy i autor bloga o tej tematyce.

– Ludzie wymyślają historie na swój temat po to, żeby było o nich głośno. Nam się to wydaje czasem absurdalne, ale tak jest. Są plotki reżyserowane, plotki pod konkretnego odbiorcę. Piotrek wyciągnął parę historii, gdzie ewidentnie widać, że coś było sztucznie nakręcane mówi Karolina Korwin Piotrowska.

Źródło: Karolina Korwin Piotrowska: Ola Kwaśniewska w dniu swojego ślubu przeżyła największą traumę w życiu

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Fantastyczne święto baniek mydlanych które najbardziej cieszy najmłodszych choć nie tylko, odbyło się w minioną niedzielę, 21 lipca na placu pod Skałkami. Puszczanie baniek udzieliło się wszystkim małym i dużym, pomimo "burzowej" pogody zabawa była udana. Organizator firma Bombini zaoferowała...
Zaledwie 20 minut wystarczyło do tego, by zawodowi ratownicy, a także druhowie z terenu gminy Brody wyjeżdżali do podobnych zgłoszeń dwukrotnie. W niedzielę (21 lipca), w Rudniku, a także miejscowości Krynki paliły się trawy. W obu przypadkach podpalaczy, na...
Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...
Niezachowanie należytej ostrożności, a co za tym idzie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – to dwie, najbardziej prawdopodobne przyczyny zdarzenia drogowego, jakie odnotowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. W niedzielne (21 lipca), deszczowe popołudnie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 756,...
Tego dnia, z pewnością miło i sympatycznie nie będzie wspominał kierowca, który wybrał się w podróż jednośladem. W minioną sobotę (20 lipca), na skrzyżowaniu ulic: Południowej, Szermentowskiego, a także Świętokrzyskiej w Bodzentynie, mężczyzna uległ wpadkowi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali świętokrzyscy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze