art. promocyjny: Zamieszkaj „Pod Dębami”!

Dom i ogród

Chcesz mieszkać nowocześnie i komfortowo? Marzysz o wygodnym i spokojnym miejscu do zamieszkania? Dobrze trafiłeś! Na osiedlu „Pod Dębami” w Starachowicach powstaje kolejny już czwarty blok mieszkalny!

Zadowoleni klienci

Na osiedlu „Pod Dębami”, przy Lutosławskiego powstaje już czwarty blok z przestronnymi mieszkaniami. To odpowiedź na potrzeby osób młodych, rozpoczynających nowy etap w swoim życiu, ale także starszych, szukających wygodnego i spokojnego miejsca.

Na osiedlu do tej pory zostały wybudowane trzy bloki, w których łącznie mamy ponad 50 mieszkań. Wszystkie zostały już sprzedane. Obecnie trwają prace przy budowie czwartego bloku – mówi Joanna Szymańska, dyrektor handlowy.

Nowoczesne mieszkania

W nowym bloku powstają 24 mieszkania. Ich metraż wynosi od 50 do 77 m kw. Blok będzie miał trzy klatki, będzie czterokondygnacyjny. Cena za metr kwadratowy wynosi 4.200 zł.  W cenę każdego mieszkania wliczona jest komórka lokatorska. – Oferujemy mieszkania, które można zaaranżować według własnych potrzeb. Klient bezpłatnie może dostosować wnętrze po wcześniejszym uzgodnieniu czy zmiany te nie spowodują naruszenia konstrukcji budynku. Każde mieszkanie ma dwa balkony. Jeden mniejszy w sypialni, a drugi większy w pokoju z aneksem kuchennym. Okna wychodzą na wschód i zachód. Mieszkania są dobrze doświetlone.

Zakończenie prac przy budowie planowane jest w lipcu 2020 r.

Dla młodych i starszych

Na osiedlu „Pod Dębami” docelowo mają powstać jeszcze dwa budynki mieszkalne, łącznie będzie sześć budynków mieszkalnych. – W środku osiedla jest plac zabaw dla dzieci do użytku mieszkańców oraz częściowo szkoły językowej Speak Out w czasie jej otwarcia. Na terenie osiedla oprócz szkoły językowej znajduje się studio stylizacji paznokci MS Studio Urody. Są to jedyne działalności usługowe na osiedlu. Dodatkowym atutem jest to, że przy każdym bloku znajdują się garaże dla samochodów.

 

Tak docelowo będzie wyglądało osiedle

– Południe Starachowic to najszybciej rozwijająca się część miasta. Przygotowujemy przestrzeń dla ludzi młodych, rodzin z dziećmi, ale także osób starszych, które szukają spokojnego miejsca na jesień życia – dodaje.

Tu nas znajdziesz!
Więcej informacji można zasięgnąć na stronie internetowej www. osiedlepoddebami.pl. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego nr 607 815 518.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.