Patronat

Organizatorom koncertów, konkursów, akcji charytatywnych, przeglądów, zawodów sportowych, innych imprez, proponujemy nasz Patronat Prasowy. Co dla Was? Przed planowanym wydarzeniem piszemy o nim w numerze poprzedzającym jego organizację. Zapowiadamy, zapraszamy. W numerze ukazującym się po imprezie zamieszczamy relację. Co dla nas? Organizatorzy – w ramach współpracy – umieszczają naszą reklamę, baner w miejscu, w którym organizowana jest impreza. O patronacie informują publiczność podczas imprezy. Naszą winietę publikują w materiałach propagujących imprezę. Pobierz nasze logo-winietę (.gif) W sprawie patronatu zadzwoń – tel. 41 2748334 – lub napisz:
[recaptcha]

Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy,
wykonując obowiązek informacyjny, zgodnie z przepisami RODO, informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych na portalach: tygodnik.net.pl, starachowicki.eu, skarzyski.eu, szydlowiecki.eu, konecki24.pl jest Starpress sp. z o.o.
Dane te są przetwarzane w ramach prawnie usprawiedliwionego interesu administratora danych, w zakresie niezbędnym do wykonania umowy w zakresie usług, które świadczymy na w/w portalach oraz w celu realizacji przepisów prawa.
W ramach ich realizacji dane osobowe będą przetwarzane w szczególności: w celu umożliwienia redakcjom w/w portali kontaktu z Państwem w przypadkach zainicjowanych przez Państwa poprzez formularze, które znajdują się na w/w portalach, w celu możliwości otrzymywania powiadomień o najnowszych informacjach i komentarzach, w celu uczestnictwa w konkursach, plebiscytach, akcjach społecznych ogłaszanych przez w/w portale, w celu publikowania nadesłanych przez Państwa materiałów.
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami stosowanej przez Administratora Polityki prywatności, która jest dostępna tutaj.