Warsztaty z Marią Seweryn i Katarzyną Bargiełowską! Kiedy, gdzie, dla kogo?

Kultura Starachowice

W ramach Ferii 2018 oraz Starachowickich Stanów Teatralnych, Młodzieżowy Dom Kultury i Starachowickie Centrum Kultury zapraszają na warsztaty aktorskie z Marią Seweryn oraz Katarzyna Bargiełowską.

Warsztaty z Marią Seweryn – sobota, 10.02. godz. 11.00 – MDK. Wstęp wolny ale ilość miejsc ograniczona. Zainteresowani – młodzież od 15 roku życia – proszeni są o zapisy w MDK (telefon 41 274 31 32). Decyduje kolejność zgłoszeń.
Warsztaty z Katarzyna Bargiełowską odbywać się będą w Starachowickim Centrum Kultury od 12 do 16 lutego. Pierwsze spotkanie w poniedziałek, 12 lutego o godzinie 10.00 w sali klubowej SCK. Zajęcia skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 12 + . W ich trakcie młodzież będzie poznawać elementy warsztatu aktorskiego tj.: świadomość ciała, ekspresja ruchu , budowanie postaci, improwizacja, dykcja, koncentracja, dialogowanie, praca nad tekstem Brzechwy „ Baśń o korsarzu Palemonie”. Warsztaty zakończone zostaną przygotowaniem spektaklu ok. 30 – 40 minutowego, który zostanie pokazany w ramach Poranka Teatralnego 18 lutego o godzinie 11.00 w SCK.
Udział w warsztatach oraz Poranku Teatralnym jest wolny, na warsztaty obowiązują zapisy pod nr telefonu 41 274 65 25.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.