Takiej gali jeszcze nie było. Królowie disco polo w Starachowicach

flash Galeria Gorące tematy Starachowice

To było wielkie święto fanów disco polo. Na znajdującej się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach, scenie w sobotni (21 lipca) wieczór zameldowały się gwiazdy popularnego gatunku muzycznego. Publiczność świetnie bawiła się przy utworach grupy After Party i Czadomana. Widzów do czerwoności rozgrzali Piękni i Młodzi.

Mieszkańcy Starachowic i nie tylko zapewne długo będą wspominać znakomite koncerty, a przede wszystkim atmosferę, jaka towarzyszyła imprezie. Z szacunków organizatorów wynika, iż w odbywającej się po raz pierwszy w mieście nad Kamienną gali Disco Lato, wzięło udział ok. 6 tys. osób. – Za rok spotkamy się tutaj ponownie – zadeklarował Marek Materek, prezydent Starachowic.

Na widzów czekały nie tylko atrakcje muzyczne. W przerwie między poszczególnymi koncertami można było wygrać gadżety, koszulki i płyty ulubionych gwiazd popularnego w kraju nad Wisłą gatunku muzycznego.

5 thoughts on “Takiej gali jeszcze nie było. Królowie disco polo w Starachowicach

  1. Być może część ludzi lubi disco polo, ale znaczna część nie lubi, a to tym pierwszym idzie się na rękę, ci drudzy mogą nie przyjść. I nie przyjdą. Tylko nie ma się co dziwić, że młodzi, wykształceni uciekają stąd i nie wracają, bo nie ma dla nich tutaj miejsca i nikt nie stara się ich zatrzymać. Koncertem disco polo raczej się to nie uda.

  2. Takze nie lubie takiej muzyki ale duzo ludzi ja lubi .
    Bawia sie przy niej wszystkie pokolenia.
    Twoim zdaniem mieli zaprosic KATA lub PROLETARYAT aby bawila sie garstka.

    Przynajmniej wielu ludzi bawilo sie w gronie RODZINNYM.

  3. Szkoda, że prezydent nie pomyślał jak czuli się chorzy, cierpiący w niedalekim szpitalu. Musieli słuchać łomotu, szyby w szpitalu drżały

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.