Sebastian Szwajnoch kandydat na prezydenta

Komitet wyborczy „Razem dla Mieszkańców – Porozumienie” oficjalnie ogłosił swojego kandydata na prezydenta Starachowic. Jest nim Sebastian Szwajnoch, pracownik Starostwa Powiatowego w Starachowicach. Na radnego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego startuje natomiast Jan Wzorek.

Sebastian Szwajnoch, 42-letni starachowiczanin, pracownik Starostwa Powiatowego w Starachowicach, jest kandydatem na fotel prezydenta Starachowic w zbliżających się wyborach samorządowych.

Sebastian Szwajnoch jest kandydatem z Komitetu Wyborczego „Razem dla Mieszkańców – Porozumienie”, w którego skład wchodzą m.in. Marek Pawłowski, wicestarosta starachowicki, Tomasz Margula, przewodniczący Rady Powiatu w Starachowicach, Andrzej Matynia, Jan Wzorek, Ryszard Nowak, Jarosław Capała, Andrzej Sendecki, S. Szwajnoch.

S. Szwajnoch ukończył zarządzanie i marketing na Wyższej Szkole Handlowej. Jest żonaty, ma jedno dziecko. Od urodzenia mieszka w Starachowicach. Od 20 lat pracuje w samorządzie, jest pracownikiem Starostwa, kierownikiem Zespołu ds. Rozwoju Powiatu.

  • Długo biłem się z myślami czy startować w wyborach, ale uznałem że warto. Dziękuję za zaufanie. Jako prezydent chciałby zintensyfikować działania w sprawie budowy północno-zachodniej obwodnicy Starachowic, zwiększyć zaangażowanie miasta w budowę przejścia nad torami w Starachowicach Zach. Są to główne czynniki determinujące rozwój Starachowic. Ważne jest także opracowanie programu dla przedsiębiorców, Starachowic dla biznesu. Trzeba się także zastanowić czy nie wrócić do pierwotnej idei modernizacji starachowickiego stadionu miejskiego – mówi.

Kandydatura S. Szwajnocha jest popierana przez Michała Cieślaka, posła z partii „Porozumienie”.

„Razem dla Mieszkańców – Porozumienie” oprócz kandydata na prezydenta wystawi również i kandydatów na radnych Rady Miejskiej i Rady Powiatu w Starachowicach.

Jan Wzorek jest natomiast kandydatem na radnego do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Będzie startował z list Prawa i Sprawiedliwości.

Małgorzata Śpiewak

5 KOMENTARZE

  1. Pan Wzorek i pan Matynia sami nie wiedzą jakie mają poglądy. Co wybory to z innej partii. Teraz rządzi PiS to znowu są pisowcami. Wstyd panowie. Pora wrócić do swojej profesji a nie udawać, że się ma jakieś poglądy. Podobno żadna praca nie hańbi.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Piracki bilans lipcowego weekendu. Prawa jazdy do depozytu

Siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h, troje nietrzeźwych kierujących oraz jedna kierująca bez uprawnień - to bilans wykroczeń, a także...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze