PILNE: wychodził zza autobusu i… nieszczęście gotowe. Czy temu zdarzeniu można było zapobiec?

Z obrażeniami ciała do szpitala powiatowego został przewieziony mieszkaniec Starachowic. Mężczyzna, jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu stróżów prawa, został potrącony przez samochód. Do zdarzenia doszło w czwartek (18 kwietnia), na ul. Iłżeckiej w Starachowicach. Okoliczności tego, co stało się na drodze wyjaśniają nadal funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego.

Przedstawiciele służb ratunkowych, a także mundurowi smutną wiadomość otrzymali ok. godz. 10. Jak ustalono, samochodem osobowym marki Seat kierowała 23-latka. – Kobieta pochodząca z gminy Brody została przez policjantów poddana badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa – poinformował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. Kierująca potrąciła próbującego przejść przez jezdnię pieszego.

  • W rejonie przystanku autobusowego zatrzymał się samochód. Mężczyzna wysiadając z autobusu, wszedł pod koła samochodu. Wówczas doszło do potrącenia – zaznaczył rzecznik Kusiak. Poszkodowanym okazał się 77-letni starachowiczanin. Jak wskazuje na to dotychczasowy materiał dowodowy, przechodził w miejscu do tego niedozwolonym. Po udzieleniu mu pomocy przez ratowników, trafił do placówki medycznej.
  • Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zabezpieczali ślady. Wstępnie zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek – mówił oficer prasowy KPP. Policjanci monitorują również stan zdrowia poszkodowanego

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Piracki bilans lipcowego weekendu. Prawa jazdy do depozytu

Siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h, troje nietrzeźwych kierujących oraz jedna kierująca bez uprawnień - to bilans wykroczeń, a także...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze