Kolejna trasa zamknięta

Po tygodniowym zamknięciu przejazdu w Starachowicach Zachodnich, kolejny odcinek zostaje wyłączony z ruchu. Tym razem na dwa tygodnie wyłączona zostaje ul. Niska. Zobacz, jak wyznaczono objazdy.

W ub. tygodniu były obawy o komunikacyjny armagedon w mieście w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego w Starachowicach Zachodnich. Niestety, utrudnienia, których należało się spodziewać sparaliżowały znaczną część miasta, co potwierdzają nasi Czytelnicy.

  • Korki potworne na wszystkich skrzyżowaniach. Zrobiłem sobie przejażdżkę rowerową, by przekonać się naocznie jak wygląda ruch aut w mieście po zamknięciu przejazdu kolejowego. Tragedia. Najgorzej było na skrzyżowaniach z ruchem regulowanym światłami – napisał do nas Czytelnik.

I faktycznie w godzinach szczytu, pomiędzy 12.00 a 18.00 dojazd skrzyżowania z Al. Kard. Wyszyńskiego był mocno obciążony. Trzeba było uzbroić się w dużą cierpliwość. Wiele osób spóźniało się do pracy, szkoły, autobusy też nie dojeżdżały na czas.

Modernizacja przejazdu kolejowego na Zachodnich trwała do niedzieli (16 września). Szczęśliwie dla kierowców, ruchu puszczono. Tymczasem od poniedziałku, 17 września zamknięto dla ruchu ul. Niską.

  • Od 17 do 30 września w związku z robotami poprawkowymi nastąpi zamknięcie ul. Niskiej zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu – poinformowała Iwona Tamiołło, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Starachowicach. – Wykonywane będą tam prace gwarancyjne przywracające odpowiednią jakość nawierzchni ulicy. Ze względu na wymagania technologiczne oraz wymogi dotyczące samej organizacji zaplanowanych prac konieczne jest całkowite, okresowe zamknięcie ulicy.

W związku z tym, Miejski Zakład Komunikacyjny na czas prac remontowych i zamknięcia dla ruchu pojazdów w ul. Niskiej wprowadził zmiany w kursowaniu autobusów na liniach 17, 27, 28 jadących w kierunku Starachowic Zachodnich. Objazd wykonywany będzie ul. Targową – Spółdzielczą – Kolejową – dalej bez zmian.

Przystanki wyłączone z ruchu: – ul. Rynek w kierunku ul. Niskiej (nr 53), – ul. Piłsudskiego /Dworcowa (nr 54). Tymczasowy przystanek zostanie ustawiony przy ul. Kolejowej przy sklepie”Biedronka”.

ewan

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Fantastyczne święto baniek mydlanych które najbardziej cieszy najmłodszych choć nie tylko, odbyło się w minioną niedzielę, 21 lipca na placu pod Skałkami. Puszczanie baniek udzieliło się wszystkim małym i dużym, pomimo "burzowej" pogody zabawa była udana. Organizator firma Bombini zaoferowała...
Zaledwie 20 minut wystarczyło do tego, by zawodowi ratownicy, a także druhowie z terenu gminy Brody wyjeżdżali do podobnych zgłoszeń dwukrotnie. W niedzielę (21 lipca), w Rudniku, a także miejscowości Krynki paliły się trawy. W obu przypadkach podpalaczy, na...
Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...
Niezachowanie należytej ostrożności, a co za tym idzie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – to dwie, najbardziej prawdopodobne przyczyny zdarzenia drogowego, jakie odnotowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. W niedzielne (21 lipca), deszczowe popołudnie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 756,...
Tego dnia, z pewnością miło i sympatycznie nie będzie wspominał kierowca, który wybrał się w podróż jednośladem. W minioną sobotę (20 lipca), na skrzyżowaniu ulic: Południowej, Szermentowskiego, a także Świętokrzyskiej w Bodzentynie, mężczyzna uległ wpadkowi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali świętokrzyscy...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze