Jechały w tym samym kierunku. W pewnym momencie zaczął wyprzedzać…

Dwa zatrzymane dowody rejestracyjne – to bilans przykrego zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałkowe (13 maja), wczesne popołudnie. Na ul. Miodowej w Starachowicach zderzyły się dwa auta. Wszystko, podczas manewru wyprzedzenia.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 14.46. Ulicą Miodową, od strony ul. Smugowej poruszały się dwa samochody. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, uczestnikami były: nissan primera, a także audi.

  • Jako pierwszy jechał nissan, za nim audi. W pewnym momencie, kierowca audi rozpoczął manewr wyprzedzenia – stwierdził podinsp. Aleksy Hamera, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji. Traf chciał, iż w trakcie manewru, kierujący nissanem uderzył w bok audi. W efekcie audi uderzyło w toyotę – dodał naczelnik wydziału prewencji.

Obaj kierujący, jak udało nam się dowiedzieć, byli trzeźwi. – Dowody rejestracyjne zarówno nissana, jak i audi zostały zatrzymane – mówił podinsp. Hamera. Kierowcom aut na szczęście nie stało się nic poważnego.

 

Poprzedni artykułPierwszy singiel naszej Pauli [video]
Następny artykułNie ma krwi!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze