Beata Szydło odwiedziła Starachowice

Wicepremier Beata Szydło, kandydatka do europarlamentu w najbliższych wyborach, odwiedziła Starachowice we wtorkowy wieczór, 14 maja. Z mieszkańcami spotkała się w Hotelu Europa. Starachowice były ostatnim punktem wtorkowej wizyty wicepremier w świętokrzyskim.

Beatę Szydło przywitali poseł Krzysztof Lipiec, wojewoda Agata Wojtyszek i Ryszard Gliwiński, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach,  który prowadził spotkanie.

  • 26 maja zadecydujemy jaka będzie nasza przyszłość. Czy rządzący będą pochylać się nad problemami zwykłego Europejczyka czy nie będą spełniać oczekiwań – mówiła Beata Szydło.  – Zależy nam na silnej, sprawnie działającej Unii Europejskiej, takiej o której marzyliśmy, gdy byliśmy jeszcze poza nią. Czy Unia jest dziś taka jaką sobie wymarzyliśmy? To miała być wspólnota równych szans, która będzie dbać o każdego Europejczyka.  Europa zjednoczona to Europa oparta o wartości chrześcijańskie. Dziś jest poczucie, że brak tej równości. Wystarczy podać chociażby przykłady jakości produktów oferowanych w sklepach u nas, a u europejskich sąsiadów, czy prawa przedsiębiorców do konkurowania między sobą.  Przyszedł czas na to by Polacy pokazali Europie że jesteśmy silnym narodem do reprezentowania w Parlamencie Europejskim i wprowadzania zmian.

 

Poprzedni artykułZakładowa z nową drogą i chodnikiem
Następny artykułObrońcy życia

2 KOMENTARZE

  1. Jestem w szoku jak widzę tych młodych „roześmianych” ludzi cieszących z wizyty jedynie słusznej kandydatki na euro posłankę. No i tradycyjnie flag unijnych zabrakło.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze