Będą śpiewać na Dniach Pawłowa!

Roksana Kraska, Aleksandra Badzińska, Anna Orczyk, zespół wokalny „Violino” oraz Trio Gimnazjum Chybice – to zwycięzcy tegorocznego VIII Przeglądu Artystycznego gminy Pawłów.

Ponad 40 uczestników wystąpiło na scenie podczas tegorocznego Przeglądu Artystycznego młodych talentów w gminie Pawłów. Organizatorem była Alicja Imiołek, dyrektor GOKSiR w Pawłowie, a patronat objął Marek Wojtas, wójt Pawłowa.

Występy młodych artystów podzielone na cztery kategorie: soliści kl. I – III, soliści kl. IV-VI, soliści gimnazjum oraz zespoły, oceniało jury w składzie: Róża Koszarska-Duda, kierownik GZOO w Pawłowie, Jerzy Kaczor, sekretarz gminy, Piotr Maj, kierownik Referatu Organizacyjnego UG w Pawłowie, Nina Kusiak oraz Elżbieta Sławek, instruktorzy GOKSiR oraz Aleksandra Bicz, nauczyciel muzyki.

W kat. soliści kl. I-III I miejsce zajęła Roksana Kraska z SP Chybice, filia Bostów. II m. – duet Kinga Romańska i Adam Kępiński z SP Chybice, III m. ex aequo Kinga Pożoga z SP Jadowniki oraz Weronika Latała z SP Grabków. Wyróżnienie otrzymał duet Magdalena Głowacka i Zuzanna Głowacka z SP Chybice.

W kat. soliści kl. IV-VI zwyciężyła Aleksandra Badzińska z SP Radkowice. II m. zajęła Bernadeta Nowak z SP Dąbrowa, a III m. – ex aequo Agata Garbacz z SP Radkowice i Marcelina Sikora z SP Radkowice.

W kat. soliści gimnazjum: I miejsce – Anna Orczyk z ZS Rzepin, II m. – Weronika Styk z ZS Rzepin i Klaudia Sławek z ZS Rzepin.

W kat. zespoły pierwsze miejsce ex aequo zdobyły: zespół wokalny „Violino” w składzie:Weronika Koprowska, Natalia Saramak, Weronika Styk, Anna Orczyk, Klaudia Sławek, Weronika Grunt, Aleksandra Kępa, Paulina Lefek z ZS Rzepin oraz Trio Gimnazjum Chybice w składzie: Weronika Skimina, Natalia Jop, Karolina Gałek. II m. zajął zespół „Cantabile” z ZS Pawłów.

Zwycięzcy wystąpią na dużej scenie podczas Dni Pawłowa, które odbędą się 5 czerwca.

W przeglądzie udział brali także: duet Maria Kosiarska i Sara Kosiarska z SP Chybice, duet Klaudia Kępińska i Zuzanna Jabłczyk z SP Chybice oraz duet Zuzanna Bado i Klaudia Jarosz z SP Chybice.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Podbili buską scenę

Udana niedziela dla reprezentantów gminy Mirzec w kieleckim Parku Miejskim w Busku Zdroju. Podczas gali konkursu 43. „Buskich Spotkań z Folklorem” Stanisław Pacek, solista z Tychowa Starego zajął drugie miejsce w kategorii solistów śpiewających, a zespół „Ziemia Mirzecka” trzecie...
13 czerwca w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej im. Michała Basy w Tarczku odbyło się spotkanie autorskie z Franciszkiem Dobruckim, autorem książki "Tarczek w opowiadaniach i we wspomnieniach". Patronat honorowy pełnił wójt gminy Pawłów Marek Wojtas. Uczestnikami spotkania byli mieszkańcy...

„Bezpieczne lato”

Pod takim hasłem zorganizowano coroczny festyn rodzinny przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubieni (gm. Brody). Organizatorzy zapewnili liczne atrakcje dla dzieci i rodziców. Wśród najmłodszych największym zainteresowaniem cieszyły się wyścigi w workach, przeciąganie liny oraz malowanie twarzy. Strzałem w dziesiątkę...
Skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością wykazał się mężczyzna, który mimo iż w jego organizmie znajdował się alkohol, postanowił wsiąść za kółko. - Kierowany przez niego pojazd zjechał z drogi i uderzył w drzewo – relacjonowała Justyna Leszczyńska, oficer prasowy Komendy...
Z podniesionym czołem wracała z turnieju finałowego, trzeciej edycji dziecięcej piłki ręcznej, reprezentacja Szkoły Podstawowej w Krynkach. Drużyna prowadzona przez Artura Górę ukończyła zmagania na 10. miejscu w turnieju, który odbył się w stolicy województwa świętokrzyskiego. Dziesiąta lokata, na której...

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze