Pilnie potrzebna krew ARh-! Poszkodowanego w wypadku mężczyznę czeka operacja!

flash Nowa Słupia

W niedzielę, 25 marca w internecie pojawił się dramatyczny apel pani Magdaleny o pilne oddawanie krwi dla jej narzeczonego Przemka, który w nocy z soboty na niedzielę uległ wypadkowi samochodowemu. Mężczyzna jest w stanie ciężkim.

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę, 25 marca nad ranem ok 4.20, na trasie S7 w Skarżysku-Kamiennej. – 34-letni kierujący samochodem marki ford focus, mieszkaniec Nowej Słupi (powiat kielecki) stracił panowanie nad kierownicą i zjechał z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu – informuje Damian Szwagierek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

O pomoc za pośrednictwem internetu prosiła pani Magdalena, narzeczona pana Przemysława, która ma nadzieję, że wszystko się ułoży a Przemek wyjdzie cało z opresji.

  • Przemek jest po ciężkim wypadku samochodowym. Doznał złamania z przemieszczeniem panewki biodrowej prawej, złamania kości udowej z przemieszczeniem. Niezbędna jest operacja, podczas której Przemek będzie potrzebował krwi. Bardzo proszę o oddawanie krwi i pomoc dla mojego narzeczonego – apeluje.

Uwaga!!!

Potrzebna jest krew z grupy A, czynnik Rh-. Krew można oddawać w stacjach krwiodawstwa z zaznaczeniem, że jest to krew dla poszkodowanego w wypadku Przemysława Wiechy.

Stacje Krwiodawstwa

Skarżysko-Kam.

ul. Szpitalna 1

w dni robocze (oprócz wtorków)

w godz.7.00 – 12.00

Starachowice

ul. Radomska 70

we wtorki

w godz. 9.00 – 12.30

Kielce

ul. Jagiellońska 66

poniedziałek – 7.00 – 14.00

wtorek – 7.00 – 14.00

środa – 7.00 – 16.30

czwartek – 7.00 – 14.00

piątek – 7.00 – 16.00

1 Komentarz dla “Pilnie potrzebna krew ARh-! Poszkodowanego w wypadku mężczyznę czeka operacja!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.