Bezpłatne porady prawne

Już, w najbliższy wtorek 18 czerwca w godz. 15.00 -17.00 w Urzędzie Gminy w Mircu będzie można skorzystać z bezpłatnego poradnictwa prawnego.

Z bezpłatnego poradnictwa prawnego mogą skorzystać wszystkie pełnoletnie osoby, które z różnych powodów nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej. Poradnictwo może dotyczyć także (w zależności od rodzaju sprawy) pomocy w sporządzeniu podania dla interesanta. Poradnictwo prowadzić będzie magister prawa Michał Tamiołło, posiadający doświadczenie w doradztwie prawnym, ze szczególnym uwzględnieniem przepisów prawa cywilnego, w tym rodzinnego i prawa administracyjnego.

Udzielanie bezpłatnych porad prawnych jest możliwe dzięki ofercie Stowarzyszenia Mieszkańców i Przyjaciół Ziemi Świętokrzyskiej „Nasze Świętokrzyskie”.

Porady będą udzielane także w dniach: 16 lipca, 20 sierpnia, 17 września, 15 października w godz. 15.00 – 17.00 w sali 202 Urzędu Gminy w Mircu.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze