Paula kończy prace muzyczne nad singlem. Teraz kolej na…

Po pierwszych praktykach w sklepie mięsnym, nasza krajanka pracowała dla Polskiej Agencji Filmowej. Brała udział m.in w Idealnej Niani, Barwach Szczęścia, Ukrytej Prawdzie… Pasjonatka muzyki marzy teraz o nagraniu własnej płyty. Pomóżmy jej spełnić to marzenie.

Paula Kucharska (27 lat), absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego w Starachowicach oraz Politechniki Warszawskiej na Wydziale Transportu na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie realizuje się zawodowo.

  • Pracuję w fundacji na rzecz walki z nowotworami kobiecymi Kwiat Kobiecości, gdzie spełniam się zarówno jako człowiek, kobieta, ale także logistyk. Pomagamy kobietom wygrać z chorobą, by jak najdłużej mogły cieszyć się życiem. Organizujemy z pomocą polskich gwiazd show biznesu ogólnopolskie kampanie społeczne, poprzez które edukujemy kobiety i namawiamy je do regularnych badań profilaktycznych. Pod koniec zeszłego roku pracując przy kampanii, której twarzą zgodziła się zostać Magdalena Gessler, udało mi się nawet zorganizować akcję darmowych badań USG dla Pań w Starachowicach – opowiada.

Muzyka w duszy gra

Nie da się jednak ukryć, że to muzyka i śpiew są tym, co najbardziej Pauli w duszy gra. Pochodząca z Lubieni w gm. Brody wokalistka u nas stawiała swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej.

  • Jeszcze w szkole podstawowej zapisałam się do zespołu ” Tańczące nutki” – wspomina Paula. – Od tego momentu marzyłam tylko o tym, żeby śpiewać. Na scenie czułam się świetnie a wygrane konkursy sprawiały mi ogromną satysfakcję.

Jak mówi jej śpiewanie, to zasługa genów. W rodzinie wszyscy są muzykalni.

  • Muzyka zawsze mi towarzyszyła, razem z nią dorastałam, a z każdym rokiem coraz bardziej wyostrzał mi się gust muzyczny. Teraz głównie śpiewam rock (dla przyjemności) i ogólnie pojętą muzykę rozrywkową (bardziej ze względu na specyfikę zespołu) – dodaje.

Śpiewając w zespołach OIOM COVER BAND i BOOGIE BAND koncertuje w całej Polsce – w klubach, na imprezach okolicznościowych, eventach, balach. Wystąpiła w telewizyjnym programie Dwójki „The Voice of Poland”. 4 razy na „Tak” zdobyła w programie „Must be the music”. Teraz nasza wokalistka stoi przed nowym wyzwaniem.

  • Dlaczego postanowiłam spróbować swoich sił ponownie? Bo przez ostatnie cztery lata stałam się dużo silniejsza i pewniejsza tego, gdzie chce iść i co chce robić. Spotkałam tyle osób które mimo chorób czy innych niedyspozycji spełniały swoje cele… Nawet ze względu na ich historie muszę spróbować zawalczyć o swoje marzenia – mówi.

Prace nad autorskim projektem rozpoczęła od znalezienia producenta. Nawiązała współpracę z Marcinem Limkiem.

  • To wspaniały producent, którego talent potwierdzają dotychczasowe projekty. Marcin pracował m.in. z Beatą Kozidrak czy Anią Wyszkoni. Właśnie kończę prace muzyczne nad singlem. Marcin jest autorem muzyki, ja autorem tekstu. Singiel opowiada o życiu i poszukiwaniu siebie. Kolejne plany to nagranie teledysku i promocja utworu – opowiada o swoich zamierzeniach.

Produkcja muzyki to droga długa, kręta i bardzo kosztowna. Niestety zaoszczędzone na ten cel fundusze szybko się kończą. Dlatego Paula zwróciła się o pomoc do znajomych. Utworzyła zbiórkę funduszy na portalu społecznościowym, licząc na to, że ludzie zechcą zainwestować w „regionalną sztukę”.

  • Śmieję się, że to tak jakby kupić bilet na koncert z bardzo dużym wyprzedzeniem – dodaje, apelując o pomoc. – Jeżeli wierzycie we mnie i chcecie razem ze mną przekonać się, że można spełniać swoje marzenia – pomóżcie. Z Waszą pomocą będzie mi dużo łatwiej wystartować. A w niedalekiej przyszłości, mam nadzieję, że podziękuję Wam za to wszystko – jako znana i szanowana wokalistka.

LINK do zrzutki https://zrzutka.pl/hx6s9t

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Zastępy strażaków ze starachowickiej jednostki ratowniczo-gaśniczej, a także rozwinięte węże do gaszenia pożaru – taki widok obserwują 23 lipca, we wtorkowy poranek, osoby przebywające w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach. Coś złego dzieje się na terenie szpitala? To tylko ćwiczenia...
O tym, jak duże znaczenie mają w dobie elektronicznych mediów portale społecznościowe, mogliśmy przekonać się kilka dni temu. M.in. za pośrednictwem popularnego portalu, poszukiwana była młoda mieszkanka powiatu starachowickiego. 16-latka, po raz ostatni cała i zdrowa miała być widziana...
Fantastyczne święto baniek mydlanych które najbardziej cieszy najmłodszych choć nie tylko, odbyło się w minioną niedzielę, 21 lipca na placu pod Skałkami. Puszczanie baniek udzieliło się wszystkim małym i dużym, pomimo "burzowej" pogody zabawa była udana. Organizator firma Bombini zaoferowała...
Zaledwie 20 minut wystarczyło do tego, by zawodowi ratownicy, a także druhowie z terenu gminy Brody wyjeżdżali do podobnych zgłoszeń dwukrotnie. W niedzielę (21 lipca), w Rudniku, a także miejscowości Krynki paliły się trawy. W obu przypadkach podpalaczy, na...
Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...

Ostatnio dodane

Weronika Jagiełło

Anna Rokita

500+ i czyste powietrze

Najnowsze komentarze