Wspierali ich fantastyczni kibice. Drużyna z Krynek w czołowej dziesiątce województwa [ZDJĘCIA]

Z podniesionym czołem wracała z turnieju finałowego, trzeciej edycji dziecięcej piłki ręcznej, reprezentacja Szkoły Podstawowej w Krynkach. Drużyna prowadzona przez Artura Górę ukończyła zmagania na 10. miejscu w turnieju, który odbył się w stolicy województwa świętokrzyskiego.

  • Dziesiąta lokata, na której znalazła się nasza drużyna, to wynik poniżej oczekiwań. Zabrakło odrobiny szczęścia. W każdym meczu do ostatniej sekundy graliśmy o zwycięstwo, momentami mocno przeważając – stwierdził opiekun reprezentacji SP Krynki. Bilans jego zespołu to: wygrana oraz dwie, minimalne porażki. – Taki jest sport. Jestem przekonany, że doświadczenie zebrane w rewelacyjnie zorganizowanym turnieju zaprocentuje w przyszłości. Zresztą uczniowie, którzy reprezentowali krynecką podstawówkę mają już jak na swój młody wiek świetne umiejętności. Biorąc pod uwagę niemalże 80 podstawówek z terenu województwa świętokrzyskiego uczestniczących w programie, 10. miejsce pokazuje, iż mamy duży potencjał w szkole. A praca jaką wykonujemy na zajęciach sportowych przynosi wymierne efekty – dodał A. Góra.

Jego ekipa wystąpiła w składzie: Zuzanna Jędrzejewska, Ewa Cieślik, Karolina Majecka, Natalia Stąporek, Daniel Cieślik, Igor Janiec, Adam Kosmala. – Wszyscy to uczniowie klasy III. Dwoje naszych zawodników zostało wyróżnionych przez organizatora turnieju statuetkami. Byli to Adam Kosmala, a także Zuzanna Jędrzejewska. Warto podkreślić, iż wspierała nas fantastyczna grupa kibiców, w tym rodzice oraz dziadkowie – zaznaczył Góra.

Ambasadorem programu jest Sławomir Szmal, były reprezentant Polski, w przeszłości jeden z najlepszych zawodników na świecie, występujący na pozycji bramkarza.

fot. archiwum SP Krynki

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze