W Starze nowe twarze. Posiłki ze Spartakusa, KSZO i Świtu [ZDJĘCIA]

Na obiektach Zespołu Szkół Zawodowych nr 3, rozpoczęli przygotowania do rundy jesiennej podopieczni Arkadiusza Bilskiego. W pierwszym, po krótkiej, bo liczącej niecały miesiąc wakacyjnej przerwie, treningu Staru Starachowice uczestniczyli nowi gracze. Wśród nich m.in. pozyskany z III-ligowego Spartakusa Daleszyce Piotr Ostrowski.

Ostrowski to najbardziej rozpoznawalna z nowych postaci beniaminka IV ligi świętokrzyskiej. Podczas wtorkowych (9 lipca) zajęć, z zespołem prowadzonym przez Arkadiusza Bilskiego trenowali również: wychowanek Juventy Starachowice Stanisław Sarwicki, który w minionym sezonie reprezentował barwy KSZO 1929 Ostrowiec, a także Dominik Sito, który przymierza się do odejścia ze Świtu Ćmielów.

Obaj gracze mają uzupełnić lukę, po dotychczasowych ubytkach. W drużynie zielono-czarnych jesienią nie zobaczymy m.in. Macieja Horny i Emila Gołyskiego. Pierwszy z wymienionych w najbliższych miesiącach ma pracować w sztabie medycznym Korony Kielce. Gołyski wybiera się natomiast na studia do Warszawy. Podczas zajęć zabrakło nowego golkipera Staru, Artura Marca, którego włodarzom Staru udało się pozyskać z ŁKS-u Probudex Łagów.

Zajęciom przyglądał się nowy napastnik Bartosz Sot, który podobnie jak Ostrowski, występował w ekipie z Daleszyc. We wtorek, w treningu uczestniczyli również młodzi gracze, którzy w minionym sezonie reprezentowali barwy Star/Juventy (Makroregionalna Liga Juniorów U-19).

W poniedziałkowym (15 lipca) wydaniu TYGODNIK-a nasi Czytelnicy przeczytają m.in. o kulisach transferów. Zapraszamy do lektury rozmowy z trenerem zielono-czarnych Arkadiuszem Bilskim.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...
Niezachowanie należytej ostrożności, a co za tym idzie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – to dwie, najbardziej prawdopodobne przyczyny zdarzenia drogowego, jakie odnotowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. W niedzielne (21 lipca), deszczowe popołudnie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 756,...
Tego dnia, z pewnością miło i sympatycznie nie będzie wspominał kierowca, który wybrał się w podróż jednośladem. W minioną sobotę (20 lipca), na skrzyżowaniu ulic: Południowej, Szermentowskiego, a także Świętokrzyskiej w Bodzentynie, mężczyzna uległ wpadkowi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali świętokrzyscy...
Wczoraj informowaliśmy o wielkim pożarze hałdy ze śmieciami w Fałkowie (powiat konecki). Dziś strażacy zlokalizowali pożar składowiska tak, że się nie powiększa. Załogi samochodów gaśniczych zmieniają się. Trwa walka z zarzewiami ognia, koparki rozgarniają pogorzelisko, a strażacy gaszą wodą....

Witamy na świecie

Tradycyjnie o poranku odwiedziliśmy starachowicki oddział "noworodkowy" i co nas niezmiernie ucieszyło, czekało na nas aż dziewięcioro ślicznych maluszków. Tym razem urodziło się sześć dziewczynek i trzech chłopców. Witamy na świecie maluchy!

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze