Starachowicki Arturo Vidal w nowej roli. FKS Łazy mają dyrektora

Do drużyny trafił w zimowej przerwie, kiedy ta plasowała się w połowie stawki, w świętokrzyskiej B klasie gr. III. Szybko odnalazł się jednak w piłkarskiej szatni, niemal z miejsca stając się podstawowym graczem ekipy prowadzonej przez trenera Pawła Brzozowskiego. O kim mowa? O Grzegorzu Wójciku, zawodniku reprezentującym barwy Familijnego Klubu Sportowego Łazy Starachowice, który został nowym dyrektorem klubu.

  • Funkcja dyrektora sportowego to nowość w naszym stowarzyszeniu. Do tej pory, skupialiśmy się przede wszystkim na pracy z zespołem seniorów. Czas najwyższy na to, aby klub rozwijał się i szedł w odpowiednim kierunku. Mamy wyznaczony pewien plan działania, którego chcemy się trzymać – powiedział Konrad Rączka, prezes FKS Łazy.

Wójcik na stanowisko dyrektora klubu został powołany w miniony wtorek (18 czerwca). – Taką decyzję podjęliśmy, podczas walnego zebrania klubu. Grzesiek to doświadczona postać, która w tej roli powinna sobie wyśmienicie poradzić. Trzymamy za niego kciuki i wierzymy, że misja jaką mu powierzyliśmy, powiedzie się – podkreślił sternik klubu z osiedla Łazy.

Grzegorz Wójcik w zakończonym kilkanaście dni temu sezonie, wystąpił w 9 meczach w podstawowym składzie, w tym 6 w pełnym wymiarze czasowym. Na murawie spędził ponad 730 minut. Do tego dorobku dołożył jednego gola. Przez fanów FKS Łazy, nieprzypadkowo nazywany jest starachowickim Arturo Vidalem. Powód? Podobieństwo do doświadczonego pomocnika hiszpańskiej FC Barcelony. Wspólnie z kolegami świętował awans do A klasy.

fot. FKS Łazy Starachowice

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze