Reprezentanci Polski w sobotę w Pawłowie. Musisz tam być!

flash Gorące tematy Sport

Nie o godz. 16.30, a 60 minut wcześniej rozpocznie się zaplanowany na najbliższą sobotę (8 grudnia) piłkarski event. W nowej hali sportowej w Pawłowie, jako pierwsi na boisku zameldują się reprezentanci Towarzystwa Sportowego Sokół Kielce i Klub Olimpiad Specjalnych Arka Starachowice. – Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów futbolu – powiedział Czesław Rybka, prezes Gminnego Klubu Sportowego Arka Pawłów, który wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu jest organizatorem wydarzenia.

– Zmiana godziny rozpoczęcia pierwszego meczu podyktowana jest kwestiami technicznymi. Jako organizatorzy, postanowiliśmy dostosować się do głównych bohaterów sobotniego widowiska – podkreślił w rozmowie z TYGODNIK-iem prezes Arki Pawłów Czesław Rybka.

Największą atrakcją tego dnia będzie mecz z udziałem reprezentacji Polski w futsalu (w hali w Pawłowie pojawią się zawodnicy w wieku 35 lat i starsi). Rywalem biało-czerwonych, reprezentacja GKS-u Arki. Piłkarski pojedynek – zgodnie z zapowiedziami organizatorów – ma rozpocząć się ok. godz. 16.30.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.