Odpowiedz na pytania i zobacz na żywo finał Ligi Mistrzów UEFA [ZDJĘCIA]

W najbliższą sobotę (1 czerwca), na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie rozegrany zostanie ostatni mecz piłkarskiej Ligi Mistrzów w sezonie 2018/19. O główne trofeum walczyć będą dwa angielskie kluby: FC Liverpool oraz Tottenham Hotspur. Która z ekip okaże się lepsza? Odpowiedź na tak postawione pytanie możecie poznać sami, biorąc udział w konkursie.

Sieć kin Helios zaprasza widzów na porywające transmisje najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie! UEFA Champions League po raz kolejny zagości na ekranach kin sieci w całej Polsce.

Helios Sport to projekt skierowany do kibiców ceniących sobie wielkie piłkarskie emocje przeżywane w komfortowych warunkach sali kinowej. Najwyższa jakość obrazu, dźwięku oraz wygodne fotele gwarantują niezapomniane przeżycia w gronie pasjonatów sportu.

Wraz parterem – Telewizją Polsat, Helios będzie transmitować wybrane mecze od fazy ćwierćfinałowej, czyli od 9 kwietnia, aż do finału, który rozegrany zostanie 1 czerwca na stadionie Wanda Metropolitano w Madrycie. Po przebiegu dotychczasowych rozgrywek pewne jest to, że nie zabraknie sportowej walki do samego końca!

KUP BILET JUŻ DZIŚ!

1 Czerwca godzina 21:00 ! Musisz tam być !

Tottenham Hotspur – FC Liverpool

Przed nami sportowe emocje na najwyższym poziomie! Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na brawurowe, sportowe spotkania! Bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/liga_mistrzow oraz w kasach kin Helios w całej Polsce.

Zobacz finał na żywo

Finał Ligi Mistrzów sezonu 2018/19 nasi Czytelnicy, będą mogli obejrzeć na żywo, w starachowickim KINIE HELIOS. To efekt wspólnego konkursu, którego organizatorami są TYGODNIK STARACHOWICKI, portal www.starachowicki.eu, a także KINO HELIOS.

Do wygrania jest jeden bilet na mecz finałowy, który odbędzie się w najbliższą sobotę (1 czerwca) o godz. 21.

Co trzeba zrobić by go wygrać? Należy prawidłowo odpowiedzieć na dwa, poniższe pytania. Zadaniem Czytelników jest to, by odpowiedzi zamieścić w komentarzach pod postem, który pojawił się na fanpagu naszego portalu na FB (starachowicki.eu). Warunkiem koniecznym jest również to, by post udostępnić na swoim FB. Na odpowiedzi czekamy do środy (29 maja), do godz. 12.

PYTANIE NR 1: Jakie drużyny w meczach półfinałowych, wyeliminowali uczestnicy tegorocznego finału Ligi Mistrzów?

PYTANIE NR 2: Z jakiego kraju pochodzą oba kluby, które 1 czerwca br. zmierzą się w finale Ligi Mistrzów?

Nazwisko triumfatora ogłosimy w czwartek, 30 maja. Bilet będzie można odebrać w siedzibie Tygodnika Starachowickiego, przy ul. Murarskiej 11 w Starachowicach.

Czy wiesz, że…

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 47 kinami mającymi łącznie 269 ekranów i ponad 52 tysięcy miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Helios S.A. jest częścią Grupy Agora, jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy (wydawca m.in. „Gazety Wyborczej” i czasopism), reklamy zewnętrznej (lider rynku – AMS), Internetu (grupa Gazeta.pl) oraz radia (stacje radiowe: Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio i Radio Pogoda). Helios został nagrodzony Godłem Teraz Polska w kategorii USŁUGI oraz tytułem Created in Poland Superbrands w kategorii KINA.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...
Niezachowanie należytej ostrożności, a co za tym idzie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – to dwie, najbardziej prawdopodobne przyczyny zdarzenia drogowego, jakie odnotowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. W niedzielne (21 lipca), deszczowe popołudnie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 756,...
Tego dnia, z pewnością miło i sympatycznie nie będzie wspominał kierowca, który wybrał się w podróż jednośladem. W minioną sobotę (20 lipca), na skrzyżowaniu ulic: Południowej, Szermentowskiego, a także Świętokrzyskiej w Bodzentynie, mężczyzna uległ wpadkowi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali świętokrzyscy...
Wczoraj informowaliśmy o wielkim pożarze hałdy ze śmieciami w Fałkowie (powiat konecki). Dziś strażacy zlokalizowali pożar składowiska tak, że się nie powiększa. Załogi samochodów gaśniczych zmieniają się. Trwa walka z zarzewiami ognia, koparki rozgarniają pogorzelisko, a strażacy gaszą wodą....

Witamy na świecie

Tradycyjnie o poranku odwiedziliśmy starachowicki oddział "noworodkowy" i co nas niezmiernie ucieszyło, czekało na nas aż dziewięcioro ślicznych maluszków. Tym razem urodziło się sześć dziewczynek i trzech chłopców. Witamy na świecie maluchy!

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze