Nagrody niespodzianki czekają na zwycięzców. Przyjdź na prezentację i sprawdź swoją wiedzę

flash Gorące tematy Sport

To będzie weekend niezapomnianych wrażeń i niezapomnianych emocji. W najbliższą sobotę (16 marca), fani Gminnego Klubu Sportowego Rudki z pewnością będą czuć się usatysfakcjonowani. W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami inauguracją rewanżowej rundy rozgrywek świętokrzyskiej klasy okręgowej, nie zabraknie wielu niespodzianek. Jakich?

  • Warto przyjść i przekonać się o nich osobiście – podkreśla Grzegorz Gąsior, prezes GKS-u Rudki. W sobotę o godz. 18 odbędzie się oficjalna prezentacja naszych drużyn. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Rudkach, zaprezentują się m.in. piłkarze, a także sztab szkoleniowy pierwszego zespołu. – GKS Rudki to nie tylko drużyna seniorów, ale również pozostałe grupy trenujące w klubie z ul. Staszica. Także chcemy ich docenić – powiedział sternik „Gieksy”. Podczas prezentacji, fani będą mogli wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

– Warto ten wieczór spędzić razem z nami – powiedział prezes Gąsior. Gościem honorowym niezwykłego wydarzenia będzie wiceminister sportu Anna Krupka. Patronat nad prezentacją sprawują również Andrzej Gąsior, burmistrz miasta i gminy Nowa Słupia, a także Rada Miasta i Gminy Nowa Słupia.

Wstęp na prezentację jest BEZPŁATNY.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.