Muzyczna inauguracja sezonu w FKS Łazy. Wystąpi Paula Kucharska

Takiej inauguracji, piłkarskiej jesieni w Starachowicach jeszcze nie było. Podczas pierwszego, ligowego spotkania Familijnego Klubu Sportowego Łazy, na stadionie przy ul. Szkolnej zaśpiewać ma Paula Kucharska, uczestniczka popularnych programów rozrywkowych takich jak: Must Be The Music i The Voice Of Poland. – Postaramy się zrobić wszystko, by historyczny, pierwszy mecz w rozgrywkach A klasy, był wielkim świętem dla kibiców – powiedział prezes klubu Konrad Rączka.

Ekipa trenera Pawła Brzozowskiego, dla której miniony sezon był pierwszym w rozgrywkach świętokrzyskiej B klasy gr. III, sprawiła nie tylko sobie, ale przede wszystkim sympatykom starachowickiego futbolu mnóstwo niespodzianek. Największą było wywalczenie awansu do A klasy, którego w klubie z osiedla Łazy, de facto niewielu się spodziewało. Jesienią starachowicka drużyna ma być jeszcze silniejsza.

  • Trzon zespołu pozostał – zauważył Konrad Rączka, sternik FKS Łazy, który ze swoimi współpracownikami wpadł na pomysł, zorganizowania inauguracji sezonu 2019/20, w niecodziennej formie. W przerwie lub przed rozpoczęciem meczu, na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Szkolnej w Starachowicach ma wystąpić Paula Kucharska. – To szalenie energetyczna oraz radosna osoba. I co najważniejsza, pochodzi z powiatu starachowickiego – zaznaczył prezes Rączka.

Kucharska przez lata związana z zespołem OIOM Cover Band. W maju br. na popularnym kanale muzycznym YouTube ukazał się jej singiel „To nie ja”, a Curly, bo taki pseudonim artystyczny przyjęła, wystąpiła z nim przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. W stolicy, wraz z nią na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak: Kasia Pakosińska czy Dawid Kwiatkowski. Absolwentka II LO została zaproszona przez klub. – Już dziś zapraszamy serdecznie na to niezwykłe wydarzenie. Atrakcji z pewnością nie zabraknie – zapowiedział prezes Rączka.

Pochodząca z Lubieni, w gminie Brody wokalistka do dziś związana jest z grupą OIOM Cover Band. Ma za sobą również udział w dwóch, telewizyjnych muzycznych show. – Mamy nadzieję, że w trakcie spotkania Paula również, da prawdziwe i elektryzujące show – dodał nasz rozmówca. Na razie nie wiadomo z kim przyjdzie się mierzyć drużynie z os. Łazy. – Czekamy z niecierpliwością na terminarz rozgrywek, który lada dzień powinien być opublikowany – stwierdził Rączka.

 

Poprzedni artykułWinyl powraca
Następny artykułTrzech chłopców, cztery dziewczynki

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...
Niezachowanie należytej ostrożności, a co za tym idzie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – to dwie, najbardziej prawdopodobne przyczyny zdarzenia drogowego, jakie odnotowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. W niedzielne (21 lipca), deszczowe popołudnie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 756,...
Tego dnia, z pewnością miło i sympatycznie nie będzie wspominał kierowca, który wybrał się w podróż jednośladem. W minioną sobotę (20 lipca), na skrzyżowaniu ulic: Południowej, Szermentowskiego, a także Świętokrzyskiej w Bodzentynie, mężczyzna uległ wpadkowi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali świętokrzyscy...
Wczoraj informowaliśmy o wielkim pożarze hałdy ze śmieciami w Fałkowie (powiat konecki). Dziś strażacy zlokalizowali pożar składowiska tak, że się nie powiększa. Załogi samochodów gaśniczych zmieniają się. Trwa walka z zarzewiami ognia, koparki rozgarniają pogorzelisko, a strażacy gaszą wodą....

Witamy na świecie

Tradycyjnie o poranku odwiedziliśmy starachowicki oddział "noworodkowy" i co nas niezmiernie ucieszyło, czekało na nas aż dziewięcioro ślicznych maluszków. Tym razem urodziło się sześć dziewczynek i trzech chłopców. Witamy na świecie maluchy!

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze