Kalkulatory pójdą w ruch. Ekipa z Brodów w dole tabeli

Smutek – to jedyne słowo, które najlepiej oddaje nastrój jaki towarzyszy graczom Kamiennej, po sobotniej przegranej z bodzentyńską Łysicą. Starcie na stadionie przy ul. Wolności zapowiadało się arcyciekawie.

Obie drużyny znają się jak łyse konie. W szeregach gospodarzy, występuje bowiem, kilku były zawodników Kamiennej. Faworytem bukmacherów buli miejscowi, ale po cichu mówiło się o niespodziance. Za taką można by uznać wygraną podopiecznych Tomasza Dymanowskiego i Krystiana Kanarskiego. Po 90 minutach w lepszych nastrojach byli jednak gracze Waldemara Raka.

– Pierwsza połowa była słabsza w naszym wykonaniu, niż drugie 45 minut. W sposób frajerski straciliśmy gole. Przy stanie 3:2, stworzyliśmy dwie 100-procentowe sytuacje, by wpisać się na listę strzelców – stwierdził Mirosław Zięba, wiceprezes Kamiennej. Obu na gole nie zdołał zamienić Bartłomiej Niedbała. Goście po przerwie zagrali zdecydowanie lepiej. Efektem było kolejne w tym sezonie trafienie Przemysława Rzepy.

– Pozytywne jest to, iż po zmianie stron, podjęliśmy walkę. Sytuacja w tabeli jest jednak coraz trudniejsza. Szanse na pozostanie w IV lidze są matematyczne. O przegranej trzeba jak najszybciej zapomnieć. Kolejny mecz gramy przed własną publicznością. Rywalem będzie Partyzant Radoszyce z którym nie grało nam się łatwo. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko walczyć do końca – dodał wiceprezes Zięba.

IV liga świętokrzyska
*25. kolejka (20 kwietnia)
ŁYSICA BODZENTYN – KAMIENNA BRODY 4:2 (3:1)
3:1 Mateusz Franus (44), 3:2 Przemysław Rzepa (56)-karny
Sędziował: Przemysław Białacki (Kielce)
KAMIENNA: Żytniewski – Jagieła Ż, Małaczek, Macias (46. Dziewięcki), Franus, Pocheć, Soboń, Zalewski (75. Dziedzic), Nowak (56. Niedbała), Maciejczak, Rzepa. Trenerzy: Tomasz Dymanowski, Krystian Kanarski.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Piracki bilans lipcowego weekendu. Prawa jazdy do depozytu

Siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h, troje nietrzeźwych kierujących oraz jedna kierująca bez uprawnień - to bilans wykroczeń, a także...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze