Inauguracja u siebie przez duże I. Rośnie nowa siła B klasy [ZDJĘCIA]

flash Gorące tematy Sport

5:0 z UKS-em Iwaniska i taki sam rezultat w meczu z zajmującą trzecie miejsce w tabeli Koprzywianką Arką Koprzywnica. Z meczu na mecz coraz lepiej w rozgrywkach świętokrzyskiej klasy B radzą sobie futboliści Familijnego Klubu Sportowego Łazy. W niedzielę, na boisku ze sztuczną trawą nie pozostawili cienia wątpliwości, która z ekip zasługuje bardziej na 3 punkty.

To miał być jeden z najtrudniejszych sprawdzianów dla podopiecznych trenerów Pawła Brzozowskiego, a także Przemysława Krzewickiego. Jak się później okazało, był tylko w teorii. Starachowiczanie szybko załatwili sprawę. Do przerwy prowadzili 3:0, po trafieniach niezawodnego tej wiosny Macieja Grudniewskiego. Snajper FKS Łazy, w poprzednim meczu ustrzelił hat tricka. W niedzielę o jego umiejętnościach, a przede wszystkim zmyśle do zdobywania goli przekonali się m.in. defensorzy Koprzywianki Arki Koprzywnica oraz golkiper drużyny. Grudniewski na listę strzelców wpisał się również w drugiej części, kiedy było już wiadomo że rywali nie będzie stać na kolejne zrywy ofensywne.

Ozdobą konfrontacji była bramka kapitana Familijnego Klubu Sportowego Huberta Cieplucha. Zawodnik mający na swoim koncie występy w barwach Staru, popisał się celnym, technicznym strzałem z rzutu wolnego, a publiczność biła mu brawa na stojąco. Kropkę nad i postawił Emil Madejski, dzięki któremu miejscowi mogli cieszyć się z wygranej. Triumf nad trzecią ekipą tabeli był tym cenniejszy, że w kolejnych, ligowych potyczkach stawia drużynę z osiedla Łazy w roli faworyta.

Po ostatnim gwizdku arbitra, zawodnicy klubu, rodziny, kibice i przyjaciele wspólnie bawili się pod wiatą, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Futbolowy event uświetniło grillowanie, a także pokazy, w tym m.in. elementów masażu shantala oraz chustonoszenie.

Klasa B, gr. III
*14. kolejka (14 kwietnia)
FKS ŁAZY STARACHOWICE – KOPRZYWIANKA ARKA KOPRZYWNICA 5:0 (3:0)
1:0 Maciej Grudniewski (3), 2:0 Tomasz Gralec (10), 3:0 Hubert Ciepluch (36), 4:0 Maciej Grudniewski (52), 5:0 Emil Madejski (63)-karny
FKS ŁAZY: Chrząstowski – Strycharski, Dobrucki, Ciepluch, Gralec, Roman (55. Koston), Grudniewski, Madejski (67. Ostatek), Wójcik (60. Pisarski), Maciąg (28. Mikosza), Sadkowski (73. Sikora). Trenerzy: Paweł Brzozowski, Przemysław Krzewicki.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.