Czasu na odpoczynek nie mają zbyt wiele. 4 lipca wracają do pracy

Kilka dni temu, zakończyli zmagania w rozgrywkach świętokrzyskiej klasy okręgowej, a już na początku lipca, rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.

– Pierwsza kolejka IV ligi rozegrana zostanie najprawdopodobniej w połowie sierpnia. Do tego czasu, zagramy kilka meczów kontrolnych. Czasu na odpoczynek jest niewiele. Będziemy przygotowywać się do rundy jesiennej na własnych obiektach – poinformował Arkadiusz Bilski, szkoleniowiec Staru Starachowice.

Zielono-czarni na pierwszym po wakacyjnej przerwie treningu, pojawią się 4 lipca. Dziewięć dni później zmierzą się na wyjeździe ze Świtem Ćmielów (13.07, sobota). Mecz rozpocznie się o godz. 11. W drugim sprawdzianie ekipa z miasta nad Kamienną zagra z Orłem Wierzbica (17.07, środa, godz. 17, Pakosław). Formę beniaminka IV ligi sprawdzą jeszcze: Alit Ożarów (20.07, sobota, godz. 11, Ożarów), Orlicz Suchedniów (27.07, sobota, godz. 11, Suchedniów), a także GKS Nowiny (3.08, sobota, godz. 11, Nowiny).

– Z uwagi na coroczne, prace renowacyjne, stadionu miejskiego w Starachowicach po zakończeniu sezonu (dosiew, uzupełnienia murawy), swoje mecze Star będzie rozgrywał na boiskach rywali – tłumaczył Emil Krzemiński, prezes klubu z ul. Szkolnej, który dziękował obecnemu dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Krystianowi Sadzy, za przygotowanie murawy.

Poprzedni artykułNasi mistrzowie
Następny artykułNasza Miss i nasz Mister

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze