Niebezpieczna obwodnica – przeczytaj artykuł i wyjedź do Brukseli!

Rozmaitośći

„Testy zderzeniowe są robione do 80 km/h. Powyżej tej prędkości nie ma sensu, bo narządy odrywają się od siebie. Nawet najlepsze auto nie ochroni naszego życia” – mówi strażak-ratownik z PSP w Wołowie. Więcej o tragicznych wypadkach z udziałem piratów drogowych na Moście Wolności pod Wrocławiem oraz akcji edukacyjnej Kuriera Gmin czytaj w Tygodniku Starachowickim z dnia 23 kwietnia na stronie  nr 13 „EUROPAGE”.

Kierowcom brakuje wiedzy o skutkach własnej brawury, dlatego w Tygodniku Starachowickim, publikujemy przypomnienie konsekwencji wypadku drogowego, także dla podróżujących z nami najbliższych. Artykuł o wypadkach na obwodnicy wybudowanej za pieniądze z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego pojawi się w naszej gazecie i ponad 60 innych mediach lokalnych w Polsce.

Naszym czytelnikom proponujemy przeczytanie artykułu i wzięcie udziału w rekrutacji na 3-dniowy wyjazd studyjny w towarzystwie dziennikarzy do Brukseli, podczas którego możliwe będzie poznanie tajników funkcjonowania instytucji unijnych. KUPON – ZGŁOSZENIE NA WYJAZD STUDYJNY DO BRUKSELI również znajdą Państwo w Tygodniku Starachowickim na tej samej stronie co artykuł o niebezpiecznej obwodnicy.

Kampania EUROPAGE i wyjazd do Brukseli to elementy projektu „InForMe 2.0 – Działania informacyjne na rzecz promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych” dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Realizatorem projektu są Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej.

Regulamin rekrutacji na wyjazd studyjny „Bruksela – zobacz to sam!” i więcej informacji o projekcie InForMe 2.0 na www.gazetylokalne.pl.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.