„Eduś” edukuje i bawi

0
113

Planujesz zorganizowanie imprezy urodzinowej dla swojego dziecka? A może potrzebujesz by podczas wesela ktoś profesjonalnie zajął się dziećmi? Centrum Zabaw i Edukacji „Eduś” (I piętro pawilonu przy ul. Murarskiej 11 w Starachowicach) zaprasza na imprezy w lokalu jak i w plenerze.

Centrum Zabaw i Edukacji „Eduś” w Starachowicach, działający od 2015 r., zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych dla dzieci.  – Organizujemy imprezy urodzinowe, ale nie tylko – mówi Jolanta Mazonik, właścicielka Centrum. – Odbywają się u nas także imprezy organizowane przez szkoły i przedszkola na zakończenie roku szkolnego, na Mikołajki, w okresie karnawałowym – bale choinkowe.

Jest również możliwość zamówienia animatora w stroju klauna lub postaci bajkowej na imprezę w plenerze. – Organizujemy imprezy zarówno w lokalu jak i w plenerze, w prywatnych domach, w czasie chrzcin, komunii, wesel jak i innych imprez okolicznościowych. Zapewniamy dzieciom świetną zabawę z animatorem, dobry humor i niezapomniane wrażenia!

W lokalu, przy ul. Murarskiej 11 „Eduś” ma do dyspozycji trzy sale. – Mamy salę na poczęstunek, gdzie w trakcie urodzin podawany jest tort, salę do zabaw oraz salę z kulkami. W okresie letnim mamy możliwość zorganizowania pokazu dużych baniek. Naszym klientom oferujemy trzy pakiety. Dla 10 osób  – 2 godziny świetnej zabawy, animator, słodki poczęstunek plus napoje oraz organizacja gier i zabaw. Cena 260 zł.  Za dodatkową opłatą można zamówić malowanie twarzy czy modelowanie balonów. Drugi dla 15 osób – również dwie godziny zabawy z animatorem, słodki poczęstunek plus napoje, gry i zabawy, a dodatkowo malowanie twarzy i modelowanie balonów. Cena wynosi 320 zł. Trzeci pakiet dla 20 osób – cena 390 zł z wszystkimi powyższymi atrakcjami

O tym, że zabawa w „Edusiu” należy do najlepszych świadczą komentarze rodziców, którzy zdecydowali się zorganizować przyjęcie urodzinowe swojego dziecka:

„Bardzo ale to bardzo polecam to miejsce. Super zabawa, super Pani Prowadząca, wszystko fajnie zorganizowane, super miejsce dla najmłodszych. Jeśli chcesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka to tylko EDUŚ. Wielkie dzięki jeszcze raz za super zabawę.”

***

„Serdecznie dziękujemy przesympatycznej Pani Joli, za zorganizowanie wspaniałej imprezki urodzinowej naszego synka. Wspaniałe miejsce, świetna zabawa i super wspomnienia. GORĄCO POLECAM!!!”

***

„Rewelacyjne miejsce. W sam raz na imprezę dla dzieci. Fantastyczna atmosfera i niesamowita Pani Jola. Polecam serdecznie.

Więcej informacji
Centrum Zabaw i Edukacji Eduś ma swój profil na facebooku: www.facebook.com/centrumedukacjiizabawyedus/

Adres: ul. Murarska 11 – pawilon I piętro, wejście od strony południowej.
Tel.: 691 373 081

M.Ś.
(Materiał sponsorowany)

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.