„TY – TO – TE”

portreTY – miasTO – TEchnika, wokół tych spraw koncentrują się fotografie autorstwa Katarzyny Gritzmann zaprezentowane na wernisażu wystawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach.

Niecodzienne fotografie ukazujące ujęcia różnych zakątków Polski, często niedostrzegalne dla przeciętnego obserwatora mogliśmy podziwiać w sali wystaw Miejskiej Biblioteki Publicznej w Starachowicach (8 lutego). Ich autorka Katarzyna Gritzmann z niesamowitym, sobie tylko znanym wyczuciem, pokazała również ludzi, ich twarze i portrety.

  • Fotografie mówią same za siebie – nie miała wątpliwości Agnieszka Lasek-Piwarska, dyrektor MBP zapraszając uczestników wernisażu do obejrzenia fotografii.

Jak mówiła główna bohaterka wystawy, na wernisażu pokazała zdjęcia zebrane w tematyce, która ją najbardziej fascynuje i interesuję.

  • To bardzo lubię robić, ale nie tylko, fascynują mnie zdjęcia czarno-białe z wyrazistym kontrastem, na tym się skupiam stale doskonaląc swój warsztat – mówiła K. Gritzmann, dziękując rodzinie za zrozumienie jej pasji.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Co w numerze?

Wojciech Amroży

Ś.P. Jadwiga Pastuszka

Najnowsze komentarze