Co w kinie pod chmurką?

Wiemy jakie filmy będzie można obejrzeć w ramach tegorocznego Kina Plenerowego. Zobacz co, gdzie i kiedy oferują organizatorzy!

Pierwszy seans już w piątek, 28 czerwca o godz. 20.30 na placu pod skałkami. Obejrzymy film pt. „Szef”. Kolejny seans zaplanowano na piątek, 12 lipca (wszystkie seanse rozpoczynają się o godz. 20.30). Przy budynku III LO, ul. Gliniana wyświetlony zostanie film pt. „Bodo”.

W piątek, 26 lipca na placu przy fontannie na Alei Armii Krajowej obejrzymy film pt. „Taxi 5”. W piątek, 9 sierpnia na placu rynkowym zobaczymy film pt. „Step up: All in”. Wyjątkowo w niedzielę, 25 sierpnia o godz. 17.00 na placu przed kościołem na Łazach Al. Najświętszej Marii Panny, będzie można obejrzeć film pt. „Tam, gdzie mieszka Bóg”.

Ostatni tegoroczny seans plenerowy zaplanowano na piątek, 30 sierpnia, godz. 20.30 na ul. Pustowójtówny. Obejrzymy fil pt. „Gotowi na wszystko: Exterminator”.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze