Zwłoki na terenie prywatnej posesji. Co przyczyną śmierci?

Tragedia na terenie gminy Nowa Słupia. Jak udało nam się ustalić, w miniony piątek (21 czerwca), jeden z mieszkańców powiatu kieleckiego odnalazł ludzkie zwłoki.

Kiedy zatem doszło do tragedii? Z pewnością na to pytanie, będą musieli odpowiedzieć lokalni stróże prawa, a także Prokuratura Rejonowa w Ostrowcu Św.

  • 21 czerwca, ok. godz. 9, do mundurowych dotarła niepokojąca informacja. Na miejsce zdarzenia skierowano natychmiast stróżów prawa z Komisariatu Policji w Bodzentynie. Niestety, tragiczna wiadomość została potwierdzona – powiedział sierż.szt. Damian Janus z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Co istotne, na teren prywatnej posesji, ściągnięto również strażaków ochotników z Nowej Słupi oraz Starej Słupi. Szybko dojechał także zespół ratownictwa medycznego. – Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Przez technika kryminalistyki zabezpieczone zostały ślady, dokonano oględzin miejsce ujawnienia zwłok – dodał sierż.szt. Janus. Biegły patomorfolog, wykluczył by do śmierci miało przyczynić się działanie o charakterze przestępczym.

  • Wstępne ustalenia wskazują na to, iż doszło do niestety, skutecznej próby samobójczej. Denatem okazał się mieszkaniec gminy Nowa Słupia – dodał funkcjonariusz zespołu prasowego KWP Kielce.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Starachowickie środowisko piłkarskie w żałobie. W minioną niedzielę (21 lipca), w szpitalu, zmarł Kamil Pastuszka. Przez wiele lat był członkiem kolegium sędziów w Starachowicach. Miał 33 lata. - Odszedłeś zbyt wcześnie – żegnają go koledzy, m.in. za pośrednictwem portalu...
Niezachowanie należytej ostrożności, a co za tym idzie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – to dwie, najbardziej prawdopodobne przyczyny zdarzenia drogowego, jakie odnotowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. W niedzielne (21 lipca), deszczowe popołudnie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 756,...
Tego dnia, z pewnością miło i sympatycznie nie będzie wspominał kierowca, który wybrał się w podróż jednośladem. W minioną sobotę (20 lipca), na skrzyżowaniu ulic: Południowej, Szermentowskiego, a także Świętokrzyskiej w Bodzentynie, mężczyzna uległ wpadkowi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali świętokrzyscy...
Wczoraj informowaliśmy o wielkim pożarze hałdy ze śmieciami w Fałkowie (powiat konecki). Dziś strażacy zlokalizowali pożar składowiska tak, że się nie powiększa. Załogi samochodów gaśniczych zmieniają się. Trwa walka z zarzewiami ognia, koparki rozgarniają pogorzelisko, a strażacy gaszą wodą....

Witamy na świecie

Tradycyjnie o poranku odwiedziliśmy starachowicki oddział "noworodkowy" i co nas niezmiernie ucieszyło, czekało na nas aż dziewięcioro ślicznych maluszków. Tym razem urodziło się sześć dziewczynek i trzech chłopców. Witamy na świecie maluchy!

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze