Z mandatem i punktami karnymi w ręku. Wpadła w poślizg?

Nie takiego scenariusza zapewne spodziewała się młoda mieszkanka Starachowic. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, kobieta straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem i uderzyła w przydrożną latarnię. Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (12 maja).

Zbliżała się godz. 19, kiedy do służb odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo dotarła informacja o zdarzeniu, jakie odnotowano w rejonie skrzyżowania ul. ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego, Iłżeckiej, a także Armii Krajowej.

  • Z ustaleń pracujących na miejscu stróżów prawa wynika, iż 19—latka siedząca za kierownicą samochodu osobowego marki Volkswagen, na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na jezdni, zjechała z drogi i uderzyła w słup oświetleniowy – powiedział w rozmowie z TYGODNIK-iem podinsp. Aleksy Hamera, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji.

19-latka jechała ul. Armii Krajowej w kierunku Iłżeckiej. – Kobieta została poddana badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa. Pojazd nie nadawał się do dalszej jazdy. Zatrzymano jej dowód rejestracyjny – zaznaczył podinsp. Hamera. Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, wręczyli kierującej mandat. Dodatkową sankcją było 6 punktów karnych, jakie nałożono na starachowiczankę.

  • Na szczęście nie stało jej się nic poważnego. Nie doznała obrażeń ciała – tłumaczył naczelnik wydziału prewencji.

 

Poprzedni artykułŚ.P. Jan Cioroch
Następny artykułPierwszy singiel naszej Pauli [video]

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Piracki bilans lipcowego weekendu. Prawa jazdy do depozytu

Siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h, troje nietrzeźwych kierujących oraz jedna kierująca bez uprawnień - to bilans wykroczeń, a także...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze