Uszkodzone biodro mieszkańca Starachowic. Co stało się z 88-latkiem?

O wsiadaniu za kierownicę w najbliższych dniach może zapomnieć pochodząca z gminy Brody kobieta. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji wskazują na to, że we wtorkowe (14 maja) przedpołudnie, kierująca potrąciła mężczyznę w podeszłym wieku. Do zdarzenia doszło na oznakowanym na przejściu dla pieszych.

Była godz. 11.23. Na numer alarmowy dzwoni zgłaszający, który informuje o potrąceniu na przejściu dla pieszych, przy ul. Partyzantów w Starachowicach. – Zgromadzony dotychczas materiał dowodowy w sprawie, wskazuje na to, iż za kierownicą samochodu marki Hyundai poruszała się 59-latka. Mieszkanka powiatu starachowickiego potrąciła pieszego – relacjonował podinsp. Aleksy Hamera, naczelnik wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji. Poszkodowanym okazał się 88-letni mieszkaniec Starachowic.

  • Z naszych ustaleń wynika, iż mężczyzna uskarżał się na ból żeber. Po udzieleniu mu pomocy przez zespół ratownictwa medycznego, został przewieziony na szpitalny oddział ratunkowy. W placówce medycznej okazało się, iż doznał złamania biodra. Trafił na oddział ortopedii – dodał naczelnik Kamera. 59-latka została poddana badaniu na obecność alkoholu w organizmie. Była trzeźwa, podobnie zresztą jak poszkodowany.
  • Policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy. Postępowanie prowadzone będzie w związku z art. 177 Kodeksu Karnego, a zatem spowodowania wypadku w ruchu drogowym – podkreślił podinsp. Hamera.

 

Poprzedni artykułNowy chodnik przy ul. Leśnej
Następny artykułLokalnie też w Koalicji

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Piracki bilans lipcowego weekendu. Prawa jazdy do depozytu

Siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h, troje nietrzeźwych kierujących oraz jedna kierująca bez uprawnień - to bilans wykroczeń, a także...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze