Rodzina, znajomi i przyjaciele nie tracą nadziei. Motocyklista nadal w ciężkim stanie

Ponad dwa tygodnie – tyle trwa pobyt w placówce medycznej, poszkodowanego kierowcy motocykla marki Yamaha, który był jednym z uczestników wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca, na odcinku drogi krajowej nr 42, w miejscowości Wielka Wieś, na terenie gminy Wąchock.

30-latek pochodzący z powiatu starachowickiego, może mówić o wielkim pechu. Kierowca jednośladu, jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, zderzył się z samochodem marki BMW. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała, wylądował w szpitalu. Jego stan, lekarze specjaliści określali jako ciężki.

Mimo, iż od wypadku minęło już ponad dwa tygodnie, młody mężczyzna nadal znajduje się pod opieką medyków. – Jak do tej pory nie dotarły do nas informacje, by stan motocyklisty uległ pogorszeniu – tłumaczył w piątek (12 lipca) oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji st.sierż. Paweł Kusiak.

Śledczy w miejscu, gdzie doszło do zderzenia zabezpieczali ślady. W najbliższych dniach, szczegółowej analizie zostanie poddany materiał dowodowy.

fot. KP PSP Starachowice

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze