Pomoc już ruszyła. Rodzina, przyjaciele i znajomi proszą o wsparcie

Na odzew ze strony osób, które otworzyły swoje serca, nie musieli czekać zbyt długo. Jeszcze tego samego dnia, kiedy miasto obiegła wiadomość o pożarze budynku usługowo-mieszkalnego przy ul. Piłsudskiego w Starachowicach, znajomi i przyjaciele poszkodowanej rodziny zainicjowali zbiórkę pieniędzy. Prowadzona jest za pośrednictwem portalu pomagam.pl.

– Strych i część mieszkalna zostały całkowicie zniszczone, a znajdujące się na parterze firmowe pomieszczenia i maszyny zalane. Wierzymy jednak, że życie wróci do normy. Nie pozostaje nic innego jak zakasać rękawy i brać się do działania. Zorganizowane zostało tymczasowe biuro i miejsce pracy, firma działa dalej. Nie tracimy nadziei – informują organizatorzy zbiórki, którzy zwrócili się z prośbą o pomoc, nie tylko finansową choć i ta jest na wagę złota.

– Potrzebne jest dosłownie wszystko, zaczynając od materiałów budowlanych, przez sprzęt AGD, a kończąc na przedmiotach codziennego użytku. Priorytet stanowi odbudowa dachu by pogoda nie zniszczyła tego co pozostało. Przydatne będą elementy konstrukcji. Każda pomoc jest mile widziana. Dziękujemy za okazane serce, bo przejawów ludzkiej dobroci nie brakuje. W razie potrzeby proszę o kontakt pod numerami telefonu: 726-465-198 lub 728-218-316 – czytamy na stronie pomagam.pl.

Do piątku, do godz. 11, na koncie było już ponad 7,5 tys. zł. Potrzebnych jest jeszcze ok. 3 tys. Pieniądze wpłaciło już ponad 60 osób.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Trzy lata temu pożary szalały na składowisku odpadów koło Starachowic. Dziś podobny dramat przeżywają mieszkańcy powiatu koneckiego. Zobacz relację reportera naszego wydawnictwa z miejsca dramatycznej akcji strażackiej.  21 lipca (niedziela), od godziny 4 w akcji gaszenia uczestniczy 68 strażaków i...
Po raz drugi w historii, plac rekreacyjny obok krytej pływalni przy ul. Szkolnej w Starachowicach zamienił się w miejsce, gdzie niemal na każdym kroku można było spotkać fanów muzyki dance oraz disco. Starachowicka Gala Disco Polo okazała się strzałem...

Czy segregacja ma sens?

Przynajmniej trzy pojemniki na śmieci, różnokolorowe worki, skrupulatny podział odpadów zanim trafią na wysypisko. Wszystko dla naszego środowiska. Tylko jaki to ma sens, skoro już pod domem misterna robota idzie na marne i zbierany przez nas plastik, szkło czy...

Integracja przy grillu

Członkowie Stowarzyszenia "Niepełnosprawni plus" w Starachowicach spotkali się na dorocznym grillowaniu. Integracja przy kiełbasce odbywa się przy siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Majówka.  

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze