Policyjny dozór i kaucja dla złodzieja z drogerii

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, 41-latkowi. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, iż mężczyzna swoją przestępczą działalność prowadził na terenie starachowickich drogerii. W jaki sposób?

Mundurowi ze starachowickiej Komendy w miniony poniedziałek, po godz. 12 zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu starachowickiego, który podejrzany jest o kilkukrotne dokonanie kradzieży artykułów kosmetycznych w jednej z drogerii na terenie miasta.

  • Po wnikliwej analizie zebranych materiałów mundurowi ustalili, że mężczyzna mógł dokonać również kradzieży w innych drogeriach. Prokuratura Rejonowa w Starachowicach na wniosek policjantów zastosowała wobec 41-latka środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego, poręczenia majątkowego oraz informowania o każdej zmianie pobytu – relacjonował st.sierż. Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP.

Mężczyzna za to przestępstwo odpowie przed sądem.

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wiadomości

Piracki bilans lipcowego weekendu. Prawa jazdy do depozytu

Siedmiu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h, troje nietrzeźwych kierujących oraz jedna kierująca bez uprawnień - to bilans wykroczeń, a także...

Najnowsze komentarze

Galerie

Najbardziej popularne

Wiadomości

Ostatnio dodane

Najnowsze komentarze